FB pixel TP pixel
I Am Patrick Swayze
I Am Patrick Swayze

Já, Patrick Swayze

I Am Patrick Swayze
USA | 2019 | Dokumenty | Filmaři | 92 minut

Neobyčejný život plný umění, dřiny a bolesti... Patrick Swayze popletl svého času v roli tanečníka Johnnyho hlavy milionům dívek a žen celého světa. Málokdo ale dnes ví, kudy vedla jeho cesta k hvězdnému úspěchu. O jeho dětství, problematickém vztahu s ambiciózní matkou, o jeho sportovních, tanečníc...

Neobyčejný život plný umění, dřiny a bolesti... Patrick Swayze popletl svého času v roli tanečníka Johnnyho hlavy milionům dívek a žen celého světa. Málokdo ale dnes ví, kudy vedla jeho cesta k hvězdnému úspěchu. O jeho dětství, problematickém vztahu s ambiciózní matkou, o jeho sportovních, tanečních a nakonec i hereckých začátcích hovoří v dokumentu jeho nejbližší: bratr, manželka, přátelé i kolegové, mezi nimiž nechybí ani jeho partnerka z Hříšného tance Jennifer Greyová.

Hrají: Lori Petty, Kelly Lynch, Jennifer Grey, Sam Elliott, Demi Moore, C. Thomas Howell, Rob Lowe

Režie: Adrian Buitenhuis

IMDb  77 % Kinobox  80 %

Já, Patrick Swayze online

Sledovat Já, Patrick Swayze online můžeš na Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Já, Patrick Swayze online, zda je ke stažení a zda má Já, Patrick Swayze dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 8. 2. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Já, Patrick Swayze recenze a hodnocení

Ve filmu Já, Patrick Swayze hrají Lori Petty, Kelly Lynch, Jennifer Grey, Sam Elliott, Demi Moore, C. Thomas Howell, Rob Lowe.

Film Já, Patrick Swayze režíruje Adrian Buitenhuis.

Film Já, Patrick Swayze má 92 minut.

Film Já, Patrick Swayze můžete vidět na Prima Plus.

Film Já, Patrick Swayze je online na Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.