FB pixel TP pixel
Já to tedy beru,  šéfe...!
Já to tedy beru,  šéfe...!

Já to tedy beru, šéfe!

Já to tedy beru, šéfe...!
Česko | 1977 | Komedie | Situace

Hrdiny české komedie o takzvaném získávání pracovních sil jsou dva náboráři podniku Pragokov Láďa Pitras a Oto Vacák. Pečlivě si zjišťují vše o soukromém životě osob, které si vyhlédli jako použitelné oběti a těchto informací zneužívají k jejich přetahování do svého podniku. Vědecká metoda, postaven...

Hrdiny české komedie o takzvaném získávání pracovních sil jsou dva náboráři podniku Pragokov Láďa Pitras a Oto Vacák. Pečlivě si zjišťují vše o soukromém životě osob, které si vyhlédli jako použitelné oběti a těchto informací zneužívají k jejich přetahování do svého podniku. Vědecká metoda, postavená na využití spolehlivé páky, kterou je manželská žárlivost a hrozba prozrazení intimních tajemství se však nakonec obrátí proti jeho autorům.

IMDb  61 % CSFD  58 %

Já to tedy beru, šéfe! online

Sledovat Já to tedy beru, šéfe! online můžeš na Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Já to tedy beru, šéfe! online, zda je ke stažení a zda má Já to tedy beru, šéfe! dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | SD kvalita | od 3. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 10. 3. 2021 | pouze do 11. 11. 2022
Předplatné za 99 Kč

Já to tedy beru, šéfe! obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Já to tedy beru, šéfe!, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Já to tedy beru, šéfe! postavy.

Já to tedy beru, šéfe! novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Já to tedy beru, šéfe!, které najdeš na našem webu.

Komediální královna: 10 nejlepších komedií Ivy Janžurové
Komediální královna: 10 nejlepších komedií Ivy Janžurové
03.05.2019 12:00:00 | České novinky

Černá komedie Teroristka už do kin přilákala přes sto tisíc diváků, je tedy vidět, že Iva Janžurová stále dokáže nalákat diváky. Podívejme se proto na další desítku jejích úspěšných komedií.

10 nejlepších rolí Petra Nárožného
10 nejlepších rolí Petra Nárožného
13.04.2018 | České novinky

Velké životní jubileum - osmdesát let - zítra slaví jeden z nejslavnějších filmových a seriálových choleriků, inteligentní bavič Petr Nárožný. Pojďme se podívat na deset jeho nejznámějších a nejzapamatovatelnějších rolí.

Já to tedy beru, šéfe! zajímavosti

Návštěvnost v českých kinech
1 184 384 diváků

Já to tedy beru, šéfe! recenze a hodnocení

Tvůj názor na Já to tedy beru, šéfe!?