FB pixel TP pixel
I, Mournful God
I, Mournful God

Já, truchlivý bůh

I, Mournful God
Česko | 1969 | Komedie | Situace | 82 minut

Pan Adolf, kterého neodolatelně představuje svůdnický Miloš Kopecký, vzpomíná na trapný příběh s jednou směšnou láskou. Zaujala ho mladičká studentka operního zpěvu, ale neustále narážel na její nezájem blíže se seznámit. Začne proto splétat rafinovanou odvetu, do níž zapojí i svého řeckého kamaráda...

Pan Adolf, kterého neodolatelně představuje svůdnický Miloš Kopecký, vzpomíná na trapný příběh s jednou směšnou láskou. Zaujala ho mladičká studentka operního zpěvu, ale neustále narážel na její nezájem blíže se seznámit. Začne proto splétat rafinovanou odvetu, do níž zapojí i svého řeckého kamaráda (Pavel Landovský), jehož vydává za slavného dirigenta. Jenže úmysly obou pánů se vyvinou zcela nečekaným směrem. Režisér Anrtonín Kachlík zdařile převedl jemnou ironii Kunderovy předlohy do filmové podoby, v níž naopak září herecké výkony obou protagonistů, zvláště pak Landovského.

IMDb  75 % CSFD  80 %

Já, truchlivý bůh online

Sledovat Já, truchlivý bůh online můžeš na DaFilms, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Já, truchlivý bůh online, zda je ke stažení a zda má Já, truchlivý bůh dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | SD kvalita | od 3. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
DaFilms
DaFilms
od 1. 12. 2021
Předplatné za 145 Kč

Já, truchlivý bůh obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Já, truchlivý bůh, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Já, truchlivý bůh postavy.

Hana Lelitová
Hana Lelitová
Janicka Malátová
Jiřina Jirásková
Jiřina Jirásková
Mrs. Stenclová
Pavla Maršálková
Pavla Maršálková
Mrs. Malátová - mother
Zdeněk Kryzánek
Zdeněk Kryzánek
Mr. Malát - father

Já, truchlivý bůh recenze a hodnocení