FB pixel TP pixel
Já už budu hodný, dědečku!
Já už budu hodný, dědečku!

Já už budu hodný, dědečku!

Já už budu hodný, dědečku!
Česko | 1979 | Komedie | Rodinné | 83 minut

Stárnoucí herec Theodor Bergner se v profesi chová jako primadona, v soukromí jako dokonalý hrubián a cholerik. Všichni lidé bez výjimky ho rozčilují, v lepším případě pro ně má podrážděné odseknutí, častěji ale přímé urážky. Navíc je obdařen velice zvláštním druhem humoru, vyžívá se v tom, že přivá...

Stárnoucí herec Theodor Bergner se v profesi chová jako primadona, v soukromí jako dokonalý hrubián a cholerik. Všichni lidé bez výjimky ho rozčilují, v lepším případě pro ně má podrážděné odseknutí, častěji ale přímé urážky. Navíc je obdařen velice zvláštním druhem humoru, vyžívá se v tom, že přivádí druhé do rozpaků. Jednoho dne potkává ve vlaku jakéhosi starého pána, z něhož se vyklube kouzelný dědeček. A od té chvíle se Theodor veze na klouzačce nepříjemných situací. Přesně podle přísloví Co sám nechceš, nečiň jinému si může vychutnat všemožné trapasy, jaké doposud zlomyslně připravoval nešťastníkům ve svém okolí...

IMDb  65 % CSFD  70 %

Já už budu hodný, dědečku! online

Sledovat Já už budu hodný, dědečku! online můžeš na Filmbox+, Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Já už budu hodný, dědečku! online, zda je ke stažení a zda má Já už budu hodný, dědečku! dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
SD kvalita | od 3. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Filmbox+
Filmbox+
původní znění | SD kvalita | od 28. 9. 2022
Předplatné za 99 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 10. 3. 2021
Předplatné za 99 Kč

Já už budu hodný, dědečku! obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Já už budu hodný, dědečku!, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Já už budu hodný, dědečku! postavy.

Já už budu hodný, dědečku! recenze a hodnocení

Tvůj názor na Já už budu hodný, dědečku!?

Ve filmu Já už budu hodný, dědečku! hrají Miloš Kopecký, Alena Vránová, František Filipovský, Ladislav Pešek, Dagmar Veškrnová-Havlová.

Film Já už budu hodný, dědečku! režíruje Petr Schulhoff.

Film Já už budu hodný, dědečku! má 83 minut.

Film Já už budu hodný, dědečku! můžete vidět na Filmbox+, Vodafone TV, Voyo.

Film Já už budu hodný, dědečku! je online na Filmbox+, Vodafone TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.