FB pixel TP pixel
Hostage

Jak jsme hráli čáru

Hostage
Česko | 2014 | Drama | Dramedy | 97 minut

Malý Petr (Richard Labuda, vnuk Mariána Labudy) vyrůstá v péči prarodičů (Milan Lasica, Libuše Šafránková), protože jeho rodiče emigrovali do Vídně a od té doby se ho prostřednictvím úřadů marně snaží získat. I proto Petr vymýšlí nejrůznější způsoby, jak se přes čáru dostat, pro což má čím dál menší...

Malý Petr (Richard Labuda, vnuk Mariána Labudy) vyrůstá v péči prarodičů (Milan Lasica, Libuše Šafránková), protože jeho rodiče emigrovali do Vídně a od té doby se ho prostřednictvím úřadů marně snaží získat. I proto Petr vymýšlí nejrůznější způsoby, jak se přes čáru dostat, pro což má čím dál menší pochopení velitel místních pohraničníků (Ondřej Vetchý). Mnohem větší problémy má ale Petr s partou černogardistů, kteří si libují v trápení slabších dětí. Třeba i jejich občasným přivazováním k mučednickým kůlům. Mezi ty, kteří jsou na Petrově straně, patří pomalejší" spolužák a velmi sympatická kamarádka, kvůli nimž se s černogardisty neváhá opakovaně a důkladně poprat.

IMDb  60 % CSFD  65 %

Jak jsme hráli čáru online

Sledovat Jak jsme hráli čáru online můžeš na DaFilms, Netflix, Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Jak jsme hráli čáru online, zda je ke stažení a zda má Jak jsme hráli čáru dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 15. 6. 2022
Předplatné za 159 Kč
DaFilms
DaFilms
od 20. 8. 2021
Předplatné za 145 Kč
Netflix
Netflix
anglické titulky | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 5. 12. 2020
Předplatné za 199 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 26. 6. 2020
Předplatné za 99 Kč

Jak jsme hráli čáru obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Jak jsme hráli čáru, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Jak jsme hráli čáru postavy.

Jak jsme hráli čáru novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Jak jsme hráli čáru, které najdeš na našem webu.

18 největších červencových novinek na Voyo
18 největších červencových novinek na Voyo
07.07.2022 9:00:00 | Tipy na film

Léto je v plném proudu, nabídka streamovací platformy Voyo ale nadále nabobtnává a přibývají v ní mnohé domácí i zahraniční tituly. Ještě v červenci můžeme očekávat další díly oblíbené sci-fi ságy nebo jeden z nejoceňovanějších tuzemských filmů posledních let. Pojďme se na novinky podívat.

10 nově přidaných českých filmů na Netflixu, o kterých jste nevěděli
10 nově přidaných českých filmů na Netflixu, o kterých jste nevěděli
07.12.2020 | České novinky

Netflix v uplynulých dnech opět přidával nové filmy a opět některé přidal bez toho, aniž by se je obtěžoval uvést ve svém výhledu filmových novinek. Naštěstí pro vás nám ale nic neuteče.

Jak jsme hráli čáru zajímavosti

Tržby v českých kinech
772 181 Kč
Návštěvnost v českých kinech
9 271 diváků

Jak jsme hráli čáru recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes

Do našich kin právě přichází film Jak jsme hráli čáru, v němž hrají Libuše Šafránková nebo Ondřej Vetchý, a do knihkupectví jeho předloha Rukojmí, kterou vydal ......   Celá recenze

 60 %

Ve filmu Jak jsme hráli čáru hrají Richard Labuda, Libuše Šafránková, Milan Lasica, Ondřej Vetchý, Alexander Bárta, Miroslav Noga, Ondřej Vetchý.

Film Jak jsme hráli čáru režíruje Juraj Nvota.

Film Jak jsme hráli čáru má 97 minut.

Film Jak jsme hráli čáru vidělo v českých kinech 9 271 diváků.

Film Jak jsme hráli čáru můžete vidět na DaFilms, Netflix, Vodafone TV, Voyo.

Film Jak jsme hráli čáru je online na DaFilms, Netflix, Vodafone TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.