FB pixel TP pixel
What to Expect When You're Expecting

Jak porodit a nezbláznit se

What to Expect When You're Expecting
USA | 2012 | Romantické filmy | Romantická komedie | 110 minut

Televizní hvězda a fitness guru Jules (Cameron Diaz) a její partner Evan (Matthew Morrison) přichází na to, že život ve světle reflektorů je absolutně nic proti těhotenství. Přemoudřelá dětská spisovatelka Wendy (Elizabeth Banks) ochutná svou vlastní medicínu, když s ní začnou mlátit hormony. Její m...

Televizní hvězda a fitness guru Jules (Cameron Diaz) a její partner Evan (Matthew Morrison) přichází na to, že život ve světle reflektorů je absolutně nic proti těhotenství. Přemoudřelá dětská spisovatelka Wendy (Elizabeth Banks) ochutná svou vlastní medicínu, když s ní začnou mlátit hormony. Její manžel Gary (Ben Falcone) se snaží, aby ho nepřeválcoval vlastní otec alfa samec (Dennis Quaid), který čeká dvojčata se svou mladou a krásnou ženou Skyler (Brooklyn Decker). Rosie (Anna Kednrick) a Marco (Chace Crawford) se musí poprat s otázkou: Co dělat, když první těhotenství přijde dřív než první rande? Fotografka Holy (Jennifer Lopez) se chystá na cestu přes celou zeměkouli, aby adoptovala dítě. Její muž Alex (Rodrigo Santoro) si tím nápadem není tak jistý a snaží se svou paniku zklidnit ve skupince zasloužilých otců, kde platí základní pravidlo: „Žádné odsuzování!“ Každému se přece někdy stane, že mu spadne dítě do záchodu nebo sní cigaretu, popřípadě vyzvedne z jeslí cizí dítě.

Hrají: Cameron Diaz, Jennifer Lopez, Elizabeth Banks, Anna Kendrick, Brooklyn Decker, Matthew Morrison, Rodrigo Santoro

Režie: Kirk Jones

IMDb  57 % Kinobox  52 %

Jak porodit a nezbláznit se online

Sledovat Jak porodit a nezbláznit se online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Jak porodit a nezbláznit se online, zda je ke stažení a zda má Jak porodit a nezbláznit se dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 3. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Jak porodit a nezbláznit se zajímavosti

Rozpočet
40 000 000 $
Tržby v českých kinech
3 023 065 Kč
Návštěvnost v českých kinech
22 663 diváků

Jak porodit a nezbláznit se recenze a hodnocení

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil
13.10.2012 22:42:00

Romanticka komedie? Romantika zadna a zasmal jsem se jednou.

 50 %

Tvůj názor na Jak porodit a nezbláznit se?

Ve filmu Jak porodit a nezbláznit se hrají Cameron Diaz, Jennifer Lopez, Elizabeth Banks, Anna Kendrick, Brooklyn Decker, Matthew Morrison, Rodrigo Santoro.

Film Jak porodit a nezbláznit se režíruje Kirk Jones.

Film Jak porodit a nezbláznit se má 110 minut.

Film Jak porodit a nezbláznit se měl rozpočet 40 000 000 $.

Film Jak porodit a nezbláznit se vidělo v českých kinech 22 663 diváků.

Film Jak porodit a nezbláznit se můžete vidět na Voyo.

Film Jak porodit a nezbláznit se je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.