FB pixel TP pixel
Die zertanzten Schuhe
Die zertanzten Schuhe

Jak princezny po nocích tancovaly

Die zertanzten Schuhe
Německo | 2011 | Pohádky | Princezny

Král Karel je zoufalý. Jeho dvanáct dcer před ním skrývá velké tajemství - každé ráno mají zničené střevíčky. Žádná z nich nechce prozradit, co v noci vyvádí. Ani nejstarší dcera Amanda, která má boty samou díru. Nešťastný král nechal vyhlásit, že dá ruku jedné z dcer tomu, kdo vyřeší tuto záhadu. U...

Král Karel je zoufalý. Jeho dvanáct dcer před ním skrývá velké tajemství - každé ráno mají zničené střevíčky. Žádná z nich nechce prozradit, co v noci vyvádí. Ani nejstarší dcera Amanda, která má boty samou díru. Nešťastný král nechal vyhlásit, že dá ruku jedné z dcer tomu, kdo vyřeší tuto záhadu. Už mnoho princů se snažilo věci přijít na kloub. Neúspěšně, skončili na šibenici. O štěstí se teď pokouší voják a potulný loutkář Anton, který se na první pohled zamiloval do krásné Amandy.

CSFD  43 %

Jak princezny po nocích tancovaly online

Sledovat Jak princezny po nocích tancovaly online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Jak princezny po nocích tancovaly online, zda je ke stažení a zda má Jak princezny po nocích tancovaly dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 4. 6. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Jak princezny po nocích tancovaly obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Jak princezny po nocích tancovaly, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Jak princezny po nocích tancovaly postavy.

Carlo Ljubek
Carlo Ljubek
Anton
Inez Bjørg David
Inez Bjørg David
Prinzessin Amanda
Dieter Hallervorden
Dieter Hallervorden
König Karl
Andreas Schmidt
Andreas Schmidt
Hofmeister
Ruth Glöss
Ruth Glöss
Alte Frau
Janina Flieger
Janina Flieger
Prinzessin Friederike
Luise von Finckh
Luise von Finckh
Prinzessin Luise

Jak princezny po nocích tancovaly recenze a hodnocení

Tvůj názor na Jak princezny po nocích tancovaly?

Ve filmu Jak princezny po nocích tancovaly hrají Carlo Ljubek, Inez Bjorg David, Dieter Hallervorden, Andreas Schmidt, Ruth Glöss, Janina Flieger, Luise von Finckh, Karina Fallenstein, Frank Jacobsen.

Film Jak princezny po nocích tancovaly režíruje Wolfgang Eißler.

Film Jak princezny po nocích tancovaly můžete vidět na Voyo.

Film Jak princezny po nocích tancovaly je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.