FB pixel TP pixel
Taming Crocodiles

Jak se krotí krokodýli

Taming Crocodiles
Česko | 2006 | Komedie | Romantická komedie | 112 minut

Tatínek Luboš, který pracuje v Alpách jako záchranář, přijíždí domů do Prahy mnohem dřív, než původně slíbil. Jeho osmiletá dcera Amálka je nadšena, a tak odmítne jet na školu v přírodě, aby...

Tatínek Luboš, který pracuje v Alpách jako záchranář, přijíždí domů do Prahy mnohem dřív, než původně slíbil. Jeho osmiletá dcera Amálka je nadšena, a tak odmítne jet na školu v přírodě, aby si užila tatínka. Luboš se vypraví do školy, aby Amálku omluvil, ale dopadne to tak, že nakonec jede do Vysokých Tater s celou třídou jako zdravotní doprovod. Své manželce Anně (řeší právě odchod do důchodu a ztrátu milované práce u baletu) slíbí, že je to jen na pár dní, ať tedy odjede na chalupu, kam za ní určitě přijede Řetězec náhod a nedorozumění tomu však zabrání - hodně tomu napomůže Amálka, ale také svérázný děda Pepík a syn Vašek se svou dobrodružnou povahou, do hry vstupuje i atraktivní učitelka Alice, originální rodina Koudelkových a jejich syn Vítek, dědova sousedka Bobulová, vesnická zrzavá kráska Julča, profesorka Kája se svým smyslem pro matematiku i pro východní meditaci.

IMDb  42 % CSFD  37 %

Jak se krotí krokodýli recenze a hodnocení

Jak se krotí krokodýli
Jak se krotí krokodýli
Filmové série

Titul Jak se krotí krokodýli je součástí série Jak vytrhnout velrybě stoličku

Kinomaniak
Kinomaniak
Filmové tržby

Film Jak se krotí krokodýli vidělo v českých kinech 620 020 diváků, kteří nechali v pokladnách kin celkem 50 403 685 Kč.