FB pixel TP pixel
Jak se rozloučit s Odettkou
Jak se rozloučit s Odettkou

Jak se rozloučit s Odettkou

Jak se rozloučit s Odettkou
Česko | 1984 | Drama | Vražda

Detektivní příběh vypráví o jednom zvláštním manželství, v němž žena, která je v domácnosti, tráví spoustu času s přáteli, zatímco muž, který ji miluje, a dělá jí pomyšlení, netuší, co ona vlastně od života chce. Jarmila, zvaná Odettka, ráda koketuje s muži, věnuje svůj veškerý volný čas společnosti...

Detektivní příběh vypráví o jednom zvláštním manželství, v němž žena, která je v domácnosti, tráví spoustu času s přáteli, zatímco muž, který ji miluje, a dělá jí pomyšlení, netuší, co ona vlastně od života chce. Jarmila, zvaná Odettka, ráda koketuje s muži, věnuje svůj veškerý volný čas společnosti, a ráda má snad i muže vlastního, proto žárlí na jeho práci. Manžel Tomáš se trochu začíná probouzet ze své lásky a je po čase schopen u své milované vidět i chyby. Jednoho dne najde svou ženu doma mrtvou, nejdřív to vypadá, že spadla ze schodů, pak ale kriminálka zjistí, že byla surově zmlácená. Kdo vraždil a proč?

Jak se rozloučit s Odettkou online

Sledovat Jak se rozloučit s Odettkou online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Jak se rozloučit s Odettkou online, zda je ke stažení a zda má Jak se rozloučit s Odettkou dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 18. 10. 2011
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Jak se rozloučit s Odettkou recenze a hodnocení

Tvůj názor na Jak se rozloučit s Odettkou?

Ve filmu Jak se rozloučit s Odettkou hrají .

Film Jak se rozloučit s Odettkou režíruje .

Film Jak se rozloučit s Odettkou můžete vidět na iVysílání.

Film Jak se rozloučit s Odettkou je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.