FB pixel TP pixel
Válka barev

Válka barev

Válka barev
Česko | 1995 | Thrillery | Vražda

Koníček mladého fotografa Ondřeje se točí kolem pilotování ultralehkých letadel. Při jednom z takových letů zahlédne u osamělé vily dva muže, z nichž jeden střílí na druhého. Podaří se mu scénu vyfotografovat, je však přitom spatřen. Než se mu podaří snímek vyvolat, je film nešťastnou náhodou zničen...

Koníček mladého fotografa Ondřeje se točí kolem pilotování ultralehkých letadel. Při jednom z takových letů zahlédne u osamělé vily dva muže, z nichž jeden střílí na druhého. Podaří se mu scénu vyfotografovat, je však přitom spatřen. Než se mu podaří snímek vyvolat, je film nešťastnou náhodou zničen. Vzápětí na to se v rockovém klubu seznámí se smutnou modelkou Viktorkou a také bohatým podnikatelem Walterem Rychmanem, který mu nabídne práci. Po návratu zjistí, že mu někdo prohledal ateliér a brzy nato pochopí, že Walter byl ten, kdo střílel. Přestože podnikatel tvrdí, že šlo o nevinnou zábavu, tzv. paintball (hra na vojáky, kdy po sobě hráči střílejí kuličky s barvou), žádá po Ondřejovi negativ a když mu fotograf řekne, že ho nemá, vyhrožuje mu. Ondřej se rozhodne přijít záhadě na kloub a pouští se do vyšetřování na vlastní pěst. Stále více se však zaplétá do nepřehledné hry, v níž se lze jen stěží orientovat. Viktorka, se kterou se mladý fotograf sblíží mu představí podivný svět světáckých flákačů a zbohatlíků. Z různých náznaků se v Ondřejovi rodí podezření, že v případě Walterova střílení nešlo jen o nevinnou hru. Když však Ondřej podnikatele obviní z vraždy jeho společníka Schneidera, ten se vzápětí objeví živý. Hra však zdaleka není u konce a Ondřej má jen mizivou šanci na vítězství. Zdroj:filmovyprehled.cz

Hrají: Lukáš Vaculík, Anna Geislerová, Tomáš Hanák, Pavel Landovský, Milan Mejla Hlavsa, Leo Marian Vodička

Režie: Filip Renč

IMDb  58 % Kinobox  48 %

Válka barev online

Sledovat Válka barev online můžeš na Canal Plus, DaFilms, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Válka barev online, zda je ke stažení a zda má Válka barev dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 15. 5. 2021
Předplatné za 159 Kč
Canal Plus
Canal Plus
od 14. 10. 2023
Předplatné za 189 Kč
DaFilms
DaFilms
od 8. 12. 2023
Půjčení za 65 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Válka barev zajímavosti

Tržby v českých kinech
3 515 578 Kč
Návštěvnost v českých kinech
124 139 diváků

Válka barev recenze a hodnocení

Ve filmu Válka barev hrají Lukáš Vaculík, Anna Geislerová, Tomáš Hanák, Pavel Landovský, Milan Mejla Hlavsa, Leo Marian Vodička.

Film Válka barev režíruje Filip Renč.

Film Válka barev vidělo v českých kinech 124 139 diváků.

Film Válka barev můžete vidět na Canal Plus, DaFilms, Voyo.

Film Válka barev je online na Canal Plus, DaFilms, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.