FB pixel TP pixel
A Major Role for Rosmaryna
A Major Role for Rosmaryna

Jak se točí Rozmarýny

A Major Role for Rosmaryna
Česko | 1977 | Komedie | Rodinné | 81 minut

Režisérka dětských filmů Bonžůrka a její asistentka Drahuška hledají pro svůj nový film dětské hrdiny. Příběh má být o dívce, která kvůli nemoci ztratila vlasy, a teď je plešatá. Kde ale najít tu, která se vzdá svých vlasů? Filmový štáb začne objíždět školy a hledá hlavní představitelku Rozmarýny. V...

Režisérka dětských filmů Bonžůrka a její asistentka Drahuška hledají pro svůj nový film dětské hrdiny. Příběh má být o dívce, která kvůli nemoci ztratila vlasy, a teď je plešatá. Kde ale najít tu, která se vzdá svých vlasů? Filmový štáb začne objíždět školy a hledá hlavní představitelku Rozmarýny. V jedné škole konečně narazí na dvanáctiletou dívku, shodou náhod také Rozmarýnu. Všem se zalíbí, a tak natáčení začíná. Má to ale háček. Rozmarýna musí být skutečně ostříhaná. To je sice pro děvče trauma, ona ho však s odvahou podstoupí. S tím se nesou různé nepříjemnosti, které její nevšední vzhled provází. Přesto se film podaří zdárně dokončit.

IMDb  59 % CSFD  58 %

Jak se točí Rozmarýny online

Sledovat Jak se točí Rozmarýny online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Jak se točí Rozmarýny online, zda je ke stažení a zda má Jak se točí Rozmarýny dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | SD kvalita | od 21. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč

Jak se točí Rozmarýny obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Jak se točí Rozmarýny, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Jak se točí Rozmarýny postavy.

Jak se točí Rozmarýny recenze a hodnocení