FB pixel TP pixel
How to Rob a Bank
How to Rob a Bank

Jak vykrást banku

How to Rob a Bank
USA | 2007 | Krimi filmy | Krimi komedie | 81 minut

Jason 'Jinx' Tailor při přepadení banky nedopatřením zůstane zavřený v bezpečnostním trezoru s Jessicou, která je členkou zločinecké skupiny. Před trezorem číhá parta lupičů, kteří se chtějí za každou cenu dostat dovnitř. Celá budova banky je obklíčená policejními složkami. Zatímco policejní...

Jason 'Jinx' Tailor při přepadení banky nedopatřením zůstane zavřený v bezpečnostním trezoru s Jessicou, která je členkou zločinecké skupiny. Před trezorem číhá parta lupičů, kteří se chtějí za každou cenu dostat dovnitř. Celá budova banky je obklíčená policejními složkami. Zatímco policejní náčelník vyjednává se šéfem zločinecké bandy Simonem, který se dohaduje o vstupu do trezoru s Jinxem. Když se však Jinx s Jessicou dozvědí, že celý přepad řídi člověk zvenku a že oni jsou jediní, kteří mají přístup k centrálnímu počítači banky, rozhodnou se to využít ve svůj prospěch.

IMDb  62 %
Voyo
Krimi filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Jak vykrást banku online

Jak vykrást banku online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Jak vykrást banku obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Jak vykrást banku, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Jak vykrást banku postavy.

Jak vykrást banku recenze a hodnocení

Ve filmu Jak vykrást banku hrají Nick Stahl, Gavin Rossdale, Terry Crews, David Carradine, Adriano Aragon, Britt Delano, Chris Lerude.

Film Jak vykrást banku režíruje Andrews Jenkins.

Film Jak vykrást banku má 81 minut.

Film Jak vykrást banku není zatím nikde online.

Film Jak vykrást banku není zatím kde sledovat.