FB pixel TP pixel
Jako nikdy

Jako nikdy

Jako nikdy
Česko | 2013 | Drama | Psychologické

Konec léta ve filmu "JAKO NIKDY" znamená zároveň konec života. Vladimír Holas umírá. Kdo je Vladimír Holas? Malíř, sochař a pedagog okresního významu. Namaloval spoustu krásných obrazů - ale ne tak skvělých, jak si přál. Nebyl ve straně, nebyl ve Svazu výtvarných umělců, nezaprodal se minulému režim...

Konec léta ve filmu "JAKO NIKDY" znamená zároveň konec života. Vladimír Holas umírá. Kdo je Vladimír Holas? Malíř, sochař a pedagog okresního významu. Namaloval spoustu krásných obrazů - ale ne tak skvělých, jak si přál. Nebyl ve straně, nebyl ve Svazu výtvarných umělců, nezaprodal se minulému režimu. Dům v krásné krajině je jeho poslední útočiště, smrt je nevyhnutelná a on nechce umřít v odcizené nemocnici. Chce se skácet ve stoje, tak jak žil. Pro tento komorní film jsou klíčové tři postavy, vedle hlavního hrdiny jsou tu dvě ženy: Karla, asi pětatřicetiletá, je svému životnímu partnerovi něčím podobná: malířka, bohémka, pro ostrá slova nejde daleko. Kontrastní k těm dvěma je Jaruna, vdaná asi pětapadesátiletá žena, zdravotní sestra. Kdysi byla milenkou pana malíře. Tato trojice vede marný boj se smrtí, bojují sami se sebou a současně mezi sebou - což přináší každému z nich určité očištění.

Režie: Zdeněk Tyc

IMDb  62 % Kinobox  61 %

Sleduj Jako nikdy celý film zdarma

Pusť si Jako nikdy online hned zdarma na Filmtoro.Jako nikdy online

Sledovat Jako nikdy online můžeš na České kino, Filmy česky, Kinobox, Prima Plus, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Jako nikdy online, zda je ke stažení a zda má Jako nikdy dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 3. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Filmy česky
Filmy česky
od 18. 11. 2022
Zdarma
Kinobox
Kinobox
HD kvalita | od 8. 6. 2023
Zdarma
Prima Plus
Prima Plus
od 9. 2. 2023
Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Jako nikdy recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes

Do kin vstupuje film Zdeňka Tyce, v němž se sešli Petra Špalková, Taťjana Medvecká a Jiří Schmitzer. Jejich hereckou sílu oslabují přepjaté smyčce....   Celá recenze

 65 %

Ve filmu Jako nikdy hrají .

Film Jako nikdy režíruje Zdeněk Tyc.

Film Jako nikdy měl rozpočet 9 000 000 Kč.

Film Jako nikdy můžete vidět na České kino, Filmy česky, Kinobox, Prima Plus, Voyo.

Film Jako nikdy je online na České kino, Filmy česky, Kinobox, Prima Plus, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.