FB pixel TP pixel
The Hunt for the Amber Room
The Hunt for the Amber Room

Jantarová komnata

The Hunt for the Amber Room
Německo | 2012 | Dobrodružné filmy | Hledání pokladu | 110 minut

Jantarová komnata je největším mýtem v poválečné německé éře. Od svého zmizení se ji pokusilo najít mnoho lovců pokladů. Říká se, že génius Albert Einstein se ji snažil v posledních dnech války zachránit před nacisty. Tajemstvím této legendární komnaty jsou v jantaru zalitá semena zázračné, ale vyhy...

Jantarová komnata je největším mýtem v poválečné německé éře. Od svého zmizení se ji pokusilo najít mnoho lovců pokladů. Říká se, že génius Albert Einstein se ji snažil v posledních dnech války zachránit před nacisty. Tajemstvím této legendární komnaty jsou v jantaru zalitá semena zázračné, ale vyhynulé rostliny Silphium, mající léčivou, ale i smrtící moc. Nemilosrdný farmaceutický magnát Jan van Hassel je ochoten pro jejich získání udělat cokoli. Pokud by se rostlina ocitla v nesprávných rukou, mohlo by to mít za následek zničení celého lidstva. Při pátrání Eik, Katharina a Justus s pomocí Einsteinovy pravnučky Mily objeví starý film, jantarový náhrdelník a kompas. V patách však mají Hasselovy zabijáky...

Hrají: Kai Wiesinger, Bettina Zimmermann, Fabian Busch, Sonja Gerhardt, Annika Blendl, Ralph Herforth, Clemens Schick

Režie: Florian Baxmeyer

IMDb  50 % Kinobox  51 %

Jantarová komnata online

Sledovat Jantarová komnata online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Jantarová komnata online, zda je ke stažení a zda má Jantarová komnata dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 8. 1. 2023
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Jantarová komnata recenze a hodnocení

Ve filmu Jantarová komnata hrají Kai Wiesinger, Bettina Zimmermann, Fabian Busch, Sonja Gerhardt, Annika Blendl, Ralph Herforth, Clemens Schick.

Film Jantarová komnata režíruje Florian Baxmeyer.

Film Jantarová komnata má 110 minut.

Film Jantarová komnata můžete vidět na Voyo.

Film Jantarová komnata je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.