FB pixel TP pixel
Vanity Fair
Vanity Fair

Jarmark marnosti

Vanity Fair
USA | 2004 | Drama | Králové a královny | 141 minut

Becky Sharpová je dcera chudého malíře a sní o bohaté budoucnosti. Má všechno, co ji předurčuje ke šťastnému životu a úspěchu ve společnosti: mládí, krásu, atraktivitu, inteligenci, vtip i dostatečnou dávku drzosti. Chybí jí jen jedno - dobrý původ. Jenomže v Anglii počátku 19. století na něm záleží...

Becky Sharpová je dcera chudého malíře a sní o bohaté budoucnosti. Má všechno, co ji předurčuje ke šťastnému životu a úspěchu ve společnosti: mládí, krásu, atraktivitu, inteligenci, vtip i dostatečnou dávku drzosti. Chybí jí jen jedno - dobrý původ. Jenomže v Anglii počátku 19. století na něm záleží nejvíc. Becky se nechává najmout jako guvernantka do rodiny poněkud výstředního sira Pitta Crawleyho. Tam se seznámí s jeho mladším synem Rawdonem a spřátelí se s panovačnou tetou Mathildou. Po nějaké době si Rawdona tajně vezme. Ze začátku jsou plni optimismu, a ačkoliv je Rawdon vyděděn, žijí si na velmi vysoké úrovni. Její protiváhou je Amélie Sedleyová, pasivní a sentimentální dívka ze zámožné rodiny. Obě jsou ochotné udělat vše proto, aby se staly součástí nejvyšší společenské elity.

Hrají: Reese Witherspoon, James Purefoy, Jonathan Rhys Meyers, Romola Garai, Gabriel Byrne, Rhys Ifans, Jim Broadbent

Režie: Mira Nair

IMDb  62 % Kinobox  62 %

Jarmark marnosti online

Sledovat Jarmark marnosti online můžeš na iTunes, SkyShowtime. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Jarmark marnosti online, zda je ke stažení a zda má Jarmark marnosti dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 15. 11. 2023
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
SkyShowtime
SkyShowtime
původní znění | české titulky | | HD kvalita | od 2. 9. 2023
Předplatné za 179 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Jarmark marnosti zajímavosti

Tržby v českých kinech
400 026 Kč
Návštěvnost v českých kinech
4 478 diváků

Jarmark marnosti recenze a hodnocení

Ve filmu Jarmark marnosti hrají Reese Witherspoon, James Purefoy, Jonathan Rhys Meyers, Romola Garai, Gabriel Byrne, Rhys Ifans, Jim Broadbent.

Film Jarmark marnosti režíruje Mira Nair.

Film Jarmark marnosti má 141 minut.

Film Jarmark marnosti vidělo v českých kinech 4 478 diváků.

Film Jarmark marnosti můžete vidět na iTunes, SkyShowtime.

Film Jarmark marnosti je online na iTunes, SkyShowtime, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.