FB pixel TP pixel
Sunshine Cleaning

Jarní úklid s.r.o.

Sunshine Cleaning
USA | 2008 | Drama | 102 minut

Rose Lorkowská (Amy Adams - Kouzelná romance) bývala na střední škole kapitánkou roztleskávaček a randila s hvězdou týmu. Teď je jí přes třicet, je svobodná matka a pracuje jako uklízečka. Její sestra Norah (Emily Blunt - Ďábel nosí Pradu) ještě stále žije s jejich otcem Joem (Alan Arkin - Malá miss...

Rose Lorkowská (Amy Adams - Kouzelná romance) bývala na střední škole kapitánkou roztleskávaček a randila s hvězdou týmu. Teď je jí přes třicet, je svobodná matka a pracuje jako uklízečka. Její sestra Norah (Emily Blunt - Ďábel nosí Pradu) ještě stále žije s jejich otcem Joem (Alan Arkin - Malá miss Sunshine). Ten je obchodník, který se celý život neúspěšně snaží vyvinout návody na rychlé zbohatnutí. Rose touží po tom, aby její syn chodil do lepší školy a finanční nesnáze se rozhodne vyřešit po svém. Přemluví Norah, aby se s ní pustila do zvláštního druhu podnikání - budou uklížet na místech zločinů. Než se nadějí, jsou obě dívky až po krk ve vraždách, sebevraždách a dalších špinavých situacích. Jak ale postupují po žebříčku své drsné profese, začínají pociťovat respekt jedna k druhé a vzniká mezi nimi důvěra a blízkost, po nichž vždycky toužily. Díky tomu, že společně vybudovaly tuto svéráznou živnost, poznávají Rose a Norah i radosti a strasti bezvýhradné loajality a vytvářejí přitom lepší budoucnost pro celou rodinu Lorkowských.

IMDb  69 %
Voyo
Drama na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Jarní úklid s.r.o. online

Jarní úklid s.r.o. online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Jarní úklid s.r.o. obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Jarní úklid s.r.o., kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Jarní úklid s.r.o. postavy.

Jarní úklid s.r.o. recenze a hodnocení

Ve filmu Jarní úklid s.r.o. hrají Amy Adams, Alan Arkin, Mary Lynn Rajskub, Eric Christian Olsen, Jason Spevack, Kevin Chapman, Steve Zahn.

Film Jarní úklid s.r.o. režíruje Christine Jeffs.

Film Jarní úklid s.r.o. má 102 minut.

Film Jarní úklid s.r.o. není zatím nikde online.

Film Jarní úklid s.r.o. není zatím kde sledovat.