FB pixel TP pixel
Jason and the Argonauts
Jason and the Argonauts

Jáson a Argonauti

Jason and the Argonauts
USA | 1963 | Dobrodružné filmy | Staré Řecko | 104 minut

Miláček bohyně Héry Jáson je ve snaze znovu získat své právoplatné místo krále Iolku vyslán svým rivalem Peliem nalézt slavné Zlaté rouno do daleké Kolchidy. Jáson okamžitě shromáždí posádku pro svou loď Argó, jíž nazve Argonauty, a spolu s těmito největšími héroy vyráží na cestu. Na ní však číhá ob...

Miláček bohyně Héry Jáson je ve snaze znovu získat své právoplatné místo krále Iolku vyslán svým rivalem Peliem nalézt slavné Zlaté rouno do daleké Kolchidy. Jáson okamžitě shromáždí posádku pro svou loď Argó, jíž nazve Argonauty, a spolu s těmito největšími héroy vyráží na cestu. Na ní však číhá obrovské nebezpečí, neboť antičtí bohové jsou nevypočitatelní a krutí. A i když Jáson do Kolchidy dorazí, Héliův syn Aiétes mu Rouno zadarmo určitě nevydá.

Hrají: Todd Armstrong, Gary Raymond, Laurence Naismith, Niall MacGinnis, Michael Gwynn, Douglas Wilmer, Jack Gwillim

Režie: Don Chaffey

IMDb  73 % Kinobox  74 %

Jáson a Argonauti online

Sledovat Jáson a Argonauti online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Jáson a Argonauti online, zda je ke stažení a zda má Jáson a Argonauti dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 4. 11. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Jáson a Argonauti novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Jáson a Argonauti, které najdeš na našem webu.

65 nejlepších fantasy filmů všech dob
65 nejlepších fantasy filmů všech dob
03.03.2020 | Tipy na film

Žánr fantasy patří mezi ty nejoblíbenější vůbec a v průběhu desetiletí v něm vzniklo několik velmi vydařených snímků. Pojďme se podívat na ty nejlepší z nich dle hodnocení renomovaného serveru Rotten Tomatoes, který zprůměroval hodnocení filmových kritiků.

Jáson a Argonauti recenze a hodnocení

Ve filmu Jáson a Argonauti hrají Todd Armstrong, Gary Raymond, Laurence Naismith, Niall MacGinnis, Michael Gwynn, Douglas Wilmer, Jack Gwillim.

Film Jáson a Argonauti režíruje Don Chaffey.

Film Jáson a Argonauti má 104 minut.

Film Jáson a Argonauti můžete vidět na iTunes.

Film Jáson a Argonauti je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.