FB pixel TP pixel
One Day

Jeden den

One Day
USA | 2011 | Romantické filmy | Romantická komedie | 107 minut

Na Oscara nominovaná Anne Hathaway (Ďábel nosí Pradu, Becoming Jane, Alenka v říši divů) a Jim Sturgess (21, Across the Universe) společně s kritikou oceňovanou režisérkou Lone Scherfig převádějí na filmové plátno romantický příběh na základně velmi úspěšného knižního bestselleru One Day (Jeden den)...

Na Oscara nominovaná Anne Hathaway (Ďábel nosí Pradu, Becoming Jane, Alenka v říši divů) a Jim Sturgess (21, Across the Universe) společně s kritikou oceňovanou režisérkou Lone Scherfig převádějí na filmové plátno romantický příběh na základně velmi úspěšného knižního bestselleru One Day (Jeden den). Je 15. červenec 1988 a Emma s Dexterem se potkávají během maturitního večírku. Ona je zásadovou a ambiciózní dívkou z dělnické třídy, která sní o tom, že změní svět k lepšímu. On je bohatý a šarmantní mladík, který sní o tom, že celý svět bude jeho hřištěm. Ale kde nakonec oba skončí za rok? A co ten další? Během dvaceti let sledujeme příběh Emmy a Dextera, vždy během jednoho dne - 15. července. Vidíme, jak se jejich přátelství postupem času vyvíjí a mění. Skrze lásky, ztráty, zlomená srdce, úspěchy i neúspěchy oba dva zakouší, že život umí být doopravdy nádherný, ale někdy taky hodně smutný - vždy však má čím ohromit. A někde během té pouti si postupně uvědomí, že to, co celý život hledali, jim možná celou dobu leželo přímo před nosem."

Hrají: Anne Hathaway, Jim Sturgess, Patricia Clarkson, Romola Garai, Heida Reed, Tom Mison, Jodie Whittaker

Režie: Lone Scherfig

IMDb  70 % Kinobox  72 %
Voyo
Romantické filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Jeden den online

Jeden den online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Jeden den zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 291 829 Kč
Návštěvnost v českých kinech
10 971 diváků

Jeden den recenze a hodnocení

Ve filmu Jeden den hrají Anne Hathaway, Jim Sturgess, Patricia Clarkson, Romola Garai, Heida Reed, Tom Mison, Jodie Whittaker.

Film Jeden den režíruje Lone Scherfig.

Film Jeden den má 107 minut.

Film Jeden den vidělo v českých kinech 10 971 diváků.

Film Jeden den není zatím nikde online.

Film Jeden den není zatím kde sledovat.