FB pixel TP pixel
Elena
Elena

Jelena

Elena
Rusko | 2011 | Drama | Společnost | 109 minut

Elena a Vladimir jsou starší pár - a oba pocházejí z odlišného prostředí. Vladimir je bohatý a uzavřený muž, kdežto Elena pochází ze skromných poměrů a je oddanou a poslušnou manželkou. Potkali se až později a oba dva mají děti z předchozích manželství. Elenin syn je nezaměstnaný a neschopný uživit ...

Elena a Vladimir jsou starší pár - a oba pocházejí z odlišného prostředí. Vladimir je bohatý a uzavřený muž, kdežto Elena pochází ze skromných poměrů a je oddanou a poslušnou manželkou. Potkali se až později a oba dva mají děti z předchozích manželství. Elenin syn je nezaměstnaný a neschopný uživit svou vlastní rodinu a neustále prosí Elenu o peníze. Vladimirova dcera je bezstarostná mladá žena, která má se svým otcem velmi odtažitý vztah. Vladimir dostane infarkt a skončí v nemocnici, kde si uvědomí, že čas, který mu zbývá, rychle ubývá. Krátké, ale až nezvykle milé setkání s jeho dcerou ho utvrdí v tom, že bude jedinou dědičkou jeho majetku. Po návratu domů to oznámí Eleně - a její naděje na finanční pomoc svému synovi vezmou za své. Plachá a submisivní hospodyně je pak nucena vymyslet jiný plán, jak zaopatřit svého syna a vnoučata.

Hrají: Nadezhda Markina, Aleksey Rozin, Jelena Stupljanin, Borka Tomović, Andrey Smirnov, Elena Lyadova, Milica Zarić

Režie: Andrey Zvyagintsev, Nikita Milivojević

IMDb  73 % Kinobox  71 %

Jelena online

Sledovat Jelena online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Jelena online, zda je ke stažení a zda má Jelena dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 25. 2. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Jelena recenze a hodnocení

Ve filmu Jelena hrají Nadezhda Markina, Aleksey Rozin, Jelena Stupljanin, Borka Tomović, Andrey Smirnov, Elena Lyadova, Milica Zarić.

Film Jelena režíruje Andrey Zvyagintsev, Nikita Milivojević.

Film Jelena má 109 minut.

Film Jelena můžete vidět na Filmbox+.

Film Jelena je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.