FB pixel TP pixel
Young & Beautiful

Jen 17

Young & Beautiful
Francie | 2013 | Drama | Sex | 95 minut

Portrét sedmnácitileté dívky během čtyř sezón a čtyř písní.... Studentka Isabelle během léta v jihofrancouzském letovisku absolvuje svou první sexuální zkušenost. Prázdninová epizoda je však jen začátkem příběhu zvídavé dívky, která se po návratu do Paříže začne za peníze scházet s nejrůznějšími sta...

Portrét sedmnácitileté dívky během čtyř sezón a čtyř písní.... Studentka Isabelle během léta v jihofrancouzském letovisku absolvuje svou první sexuální zkušenost. Prázdninová epizoda je však jen začátkem příběhu zvídavé dívky, která se po návratu do Paříže začne za peníze scházet s nejrůznějšími staršími muži.

Hrají: Marine Vacth, Géraldine Pailhas, Charlotte Rampling, Frédéric Pierrot, Nathalie Richard, Johan Leysen, Fantin Ravat, Laurent Delbecque, Djédjé Apali, Lucas Prisor, Jeanne Ruff

Režie: François Ozon

IMDb  67 % Kinobox  66 %

Jen 17 online

Sledovat Jen 17 online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Jen 17 online, zda je ke stažení a zda má Jen 17 dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 2. 2. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Jen 17 zajímavosti

Tržby v českých kinech
569 969 Kč
Návštěvnost v českých kinech
5 156 diváků

Jen 17 recenze a hodnocení

Ve filmu Jen 17 hrají Marine Vacth, Géraldine Pailhas, Charlotte Rampling, Frédéric Pierrot, Nathalie Richard, Johan Leysen, Fantin Ravat, Laurent Delbecque, Djédjé Apali, Lucas Prisor, Jeanne Ruff.

Film Jen 17 režíruje François Ozon.

Film Jen 17 má 95 minut.

Film Jen 17 vidělo v českých kinech 5 156 diváků.

Film Jen 17 můžete vidět na Filmbox+.

Film Jen 17 je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.