FB pixel TP pixel
Let Him Face the Music!

Jen ho nechte, ať se bojí

Let Him Face the Music!
Česko | 1978 | Komedie | Situace | 89 minut

Nesmělý suplent lidové školy umění Aleš Brabec získal první cenu na hudebním festivalu a dostane proto nabídku, aby pracoval pro pražské Divadélko v suterénu. Jeho ředitel Soukup právě potřebuje několik písniček pro chystaný muzikál a tak je ochoten udělat všechno proto, aby Alešovi vytvořit vhodnou...

Nesmělý suplent lidové školy umění Aleš Brabec získal první cenu na hudebním festivalu a dostane proto nabídku, aby pracoval pro pražské Divadélko v suterénu. Jeho ředitel Soukup právě potřebuje několik písniček pro chystaný muzikál a tak je ochoten udělat všechno proto, aby Alešovi vytvořit vhodnou atmosféru ke skládání. Skladatel se však zamiloval do zpěvačky souboru Marcely Malé a místo skládání jen zamilovaně hledí. Soukupova manželka Jitka však tvrdí, že Alešovou inspirací je šok, což také ihned dokáže na předchozích písničkách. Soukup s divadelním mistrem Čermákem se tedy rozhodnou vyrobit Alešovi tu správnou tvůrčí atmosféru a pustí se do vymýšlení inspirativních šoků. Metoda má úspěch, alespoň to tak zpočátku vypadá a povzbuzená dvojice doplněná o Marcelina bývalého snoubence Mydlocha se pustí do dalších nepříjemných překvapení. Ať se však snaží sebevíc, finálová píseň stále chybí a proto se rozhodnou pro opravdu drsný implus a snaží se Aleše přesvědčit, že se stal vrahem...

IMDb  60 % CSFD  58 %

Jen ho nechte, ať se bojí online

Sledovat Jen ho nechte, ať se bojí online můžeš na České kino, Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Jen ho nechte, ať se bojí online, zda je ke stažení a zda má Jen ho nechte, ať se bojí dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 21. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Starmax
Starmax
od 27. 9. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Jen ho nechte, ať se bojí obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Jen ho nechte, ať se bojí, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Jen ho nechte, ať se bojí postavy.

Jen ho nechte, ať se bojí novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Jen ho nechte, ať se bojí, které najdeš na našem webu.

10 nejlepších rolí Petra Nárožného
10 nejlepších rolí Petra Nárožného
13.04.2018 | České novinky

Velké životní jubileum - osmdesát let - zítra slaví jeden z nejslavnějších filmových a seriálových choleriků, inteligentní bavič Petr Nárožný. Pojďme se podívat na deset jeho nejznámějších a nejzapamatovatelnějších rolí.

Jen ho nechte, ať se bojí zajímavosti

Návštěvnost v českých kinech
1 504 044 diváků

Jen ho nechte, ať se bojí recenze a hodnocení

Tvůj názor na Jen ho nechte, ať se bojí?

Ve filmu Jen ho nechte, ať se bojí hrají Luděk Sobota, Helena Vondráčková, Petr Nárožný, Miloslav Šimek.

Film Jen ho nechte, ať se bojí režíruje Ladislav Rychman.

Film Jen ho nechte, ať se bojí má 89 minut.

Film Jen ho nechte, ať se bojí vidělo v českých kinech 1 504 044 diváků.

Film Jen ho nechte, ať se bojí můžete vidět na České kino, Starmax, Voyo.

Film Jen ho nechte, ať se bojí je online na České kino, Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.