FB pixel TP pixel
A Regular Woman
A Regular Woman

Jen žena

A Regular Woman
Německo | 2019 | Životopisné filmy | Islám | 90 minut

Aynur, krásná a energická dcera tureckých přistěhovalců žijících v Německu, je v šestnácti letech proti své vůli provdána za násilnického muže, s nímž otěhotní. Když zjistí, že život není takový, jaký si ho její ortodoxní muslimská rodina představovala, uteče do Berlína, aby začala znovu. Porodí syn...

Aynur, krásná a energická dcera tureckých přistěhovalců žijících v Německu, je v šestnácti letech proti své vůli provdána za násilnického muže, s nímž otěhotní. Když zjistí, že život není takový, jaký si ho její ortodoxní muslimská rodina představovala, uteče do Berlína, aby začala znovu. Porodí syna, najde si práci a naváže milostný vztah s Němcem, který ji miluje takovou, jaké je. Zdá se, že konečně našla na světě své místo. Ale její rodina, která Aynuriny činy považuje za vážné porušení jejich kodexu cti, jí odmítá dovolit, aby se vydala vlastní cestou. Film je inspirován skutečným příběhem Hatun 'Aynur' Sürücüové, zavražděné ve třiadvaceti letech v Berlíně svým nejmladším bratrem ve jménu ochrany rodinné cti.

IMDb  78 % CSFD  85 %
Voyo
Životopisné filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Jen žena online

Jen žena online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Jen žena obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Jen žena, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Jen žena postavy.

Jen žena recenze a hodnocení

Ve filmu Jen žena hrají Almila Bagriacik, Merve Aksoy, Aram Arami, Mehmet Ateşçi, Samir Fuchs, Özgür Karadeniz, Christian Kuchenbuch.

Film Jen žena režíruje Sherry Hormann.

Film Jen žena má 90 minut.

Film Jen žena není zatím nikde online.

Film Jen žena není zatím kde sledovat.