FB pixel TP pixel
The Cave

Jeskyně

The Cave
USA | 2005 | Horory | Útok zvířat | 97 minut

Uprostřed hlubokého lesa v Rumunsku narazí tým vědců na ruiny opatství z 13. století. Po bližším průzkumu zjistí překvapivou věc - opatství stojí na vchodu do obrovského systému podzemních chodeb. Místní biologové věří, že v jeskyni by mohl existovat dosud neobjevený ekosystém, proto najmou skupinu ...

Uprostřed hlubokého lesa v Rumunsku narazí tým vědců na ruiny opatství z 13. století. Po bližším průzkumu zjistí překvapivou věc - opatství stojí na vchodu do obrovského systému podzemních chodeb. Místní biologové věří, že v jeskyni by mohl existovat dosud neobjevený ekosystém, proto najmou skupinu amerických jeskynních potápěčů, aby jim pomohli její hlubiny prozkoumat. Jack (Cole Hauser) a jeho bratr Tyler (Eddie Cibrian) jsou profesionálními průzkumníky, kteří vedou tým nejlepších světových jeskynních potápěčů a neustále vyhledávají nová a nová dobrodružství. Do Rumunska dorazí s nejmodernější výbavou včetně nové kyslíkové bomby, díky jejíž velké kapacitě může zůstat potápěč pod vodou až 24 hodin. Elitní skupina, k níž patří také Charlie (Piper Perabo) a Buchanan (Morris Chestnut), ihned začne s průzkumem. To, co najdou uvnitř jeskyně, však není pouze nový ekosystém, ale úplně nový živočišný druh...(oficiální text distributora)

Hrají: Cole Hauser, Eddie Cibrian, Morris Chestnut, Lena Headey, Piper Perabo, Rick Ravanello, Daniel Dae Kim

Režie: Bruce Hunt

IMDb  51 % Kinobox  49 %

Jeskyně online

Sledovat Jeskyně online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Jeskyně online, zda je ke stažení a zda má Jeskyně dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 4. 11. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Jeskyně zajímavosti

Rozpočet
30 000 000 $
Tržby v českých kinech
3 323 342 Kč
Návštěvnost v českých kinech
29 780 diváků

Jeskyně recenze a hodnocení

Ve filmu Jeskyně hrají Cole Hauser, Eddie Cibrian, Morris Chestnut, Lena Headey, Piper Perabo, Rick Ravanello, Daniel Dae Kim.

Film Jeskyně režíruje Bruce Hunt.

Film Jeskyně má 97 minut.

Film Jeskyně měl rozpočet 30 000 000 $.

Film Jeskyně vidělo v českých kinech 29 780 diváků.

Film Jeskyně můžete vidět na iTunes.

Film Jeskyně je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.