FB pixel TP pixel
Arsenic and Old Lace
Arsenic and Old Lace

Jezinky a bezinky

Arsenic and Old Lace
USA | 1944 | Komedie | 118 minut

Uznávaný spisovatel Mortimer Brewster (Cary Grant) je čerstvě ženatý s půvabnou Elaine (Priscilla Lane), ale bojí se ji uvést do rodiny. Zjistil totiž, že jeho dvě zdánlivě neškodné tetičky Abby (Josephine Hull) a Martha (Jean Adair) vraždí staré pány - nabízejí jim otrávené bezinkové víno a mrtvoly...

Uznávaný spisovatel Mortimer Brewster (Cary Grant) je čerstvě ženatý s půvabnou Elaine (Priscilla Lane), ale bojí se ji uvést do rodiny. Zjistil totiž, že jeho dvě zdánlivě neškodné tetičky Abby (Josephine Hull) a Martha (Jean Adair) vraždí staré pány - nabízejí jim otrávené bezinkové víno a mrtvoly pak odklízí Mortyho bláznivý bratr Teddy (John Alexander), který se považuje za prezidenta Roosevelta. Jako by to nestačilo, po letech se vrací domů další Mortimerův bratr, sériový vrah Jonathan (Raymond Massey), připravený pomstít dávné křivdy a srovnat s tetami skóre v počtu obětí...

IMDb  81 %
Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Jezinky a bezinky online

Jezinky a bezinky online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Jezinky a bezinky obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Jezinky a bezinky, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Jezinky a bezinky postavy.

Jezinky a bezinky novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Jezinky a bezinky, které najdeš na našem webu.

99 nejlepších komedií podle BBC
99 nejlepších komedií podle BBC
23.08.2017 | Tipy na film

Britská televizní stanice oslovila 52 filmových kritiků, aby vytvořili nejlepší filmové komedie všech dob. Když jejich hlasy sečetla, vznikl z toho ultimátní žebříček filmů, kde nechybí čistokrevné komedie, ale i parodie, satiry či černý humor. Do necelé stovky se probojoval také jediný český zástupce, ale jinak žebříček ovládly americké filmy. Tipnete si kdo vyhrál?

Jezinky a bezinky recenze a hodnocení

Ve filmu Jezinky a bezinky hrají Cary Grant, Raymond Massey, Jack Carson, Edward Everett Horton, Peter Lorre, James Gleason, Grant Mitchell.

Film Jezinky a bezinky režíruje .

Film Jezinky a bezinky má 118 minut.

Film Jezinky a bezinky není zatím nikde online.

Film Jezinky a bezinky není zatím kde sledovat.