FB pixel TP pixel
Jimmy P.
Jimmy P.

Jimmy P.

Jimmy P.
Francie | 2013 | Drama | Indiáni | 117 minut

Je polovina padesátých let. Americký indián Jimmy Picard (Benicio del Toro), který za druhé světové války bojoval v Evropě, trpí od návratu domů chvilkovými závratěmi, dočasnou slepotou, ztrátou sluchu. Lékaři ale nedokáží najít žádné fyzické příčiny. Do nemocnice pro válečné veterány proto povolají...

Je polovina padesátých let. Americký indián Jimmy Picard (Benicio del Toro), který za druhé světové války bojoval v Evropě, trpí od návratu domů chvilkovými závratěmi, dočasnou slepotou, ztrátou sluchu. Lékaři ale nedokáží najít žádné fyzické příčiny. Do nemocnice pro válečné veterány proto povolají francouzského psychoanalytika, antropologa a odborníka na kulturu původních obyvatel Ameriky Georgese Devereuxe (Mathieu Amalric). Devereux se s Jimmy Picardem společně pustí do odhalování příčin Picardova stavu. Devereux se tak zapíše do dějin psychologie jako ten, kdo definoval post-traumatický syndrom, postihující válečné veterány.

Hrají: Benicio del Toro, Mathieu Amalric, Elya Baskin, A Martinez, Misty Upham, Danny Mooney, Linda Boston

Režie: Arnaud Desplechin

IMDb  60 % Kinobox  56 %

Jimmy P. online

Sledovat Jimmy P. online můžeš na Edison, KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Jimmy P. online, zda je ke stažení a zda má Jimmy P. dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 13. 1. 2024
Půjčení (HD) za 140 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
původní znění | české titulky | od 7. 6. 2022
Půjčení (HD) za 80 Kč Nákup (HD) za 150 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Jimmy P. recenze a hodnocení

Ve filmu Jimmy P. hrají Benicio del Toro, Mathieu Amalric, Elya Baskin, A Martinez, Misty Upham, Danny Mooney, Linda Boston.

Film Jimmy P. režíruje Arnaud Desplechin.

Film Jimmy P. má 117 minut.

Film Jimmy P. měl rozpočet 10 000 000 $.

Film Jimmy P. můžete vidět na Edison, KVIFF TV.

Film Jimmy P. je online na Edison, KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.