FB pixel TP pixel
Jimmy P.
Jimmy P.

Jimmy P.

Jimmy P.
Francie | 2013 | Drama | Indiáni | 117 minut

Je polovina padesátých let. Americký indián Jimmy Picard (Benicio del Toro), který za druhé světové války bojoval v Evropě, trpí od návratu domů chvilkovými závratěmi, dočasnou slepotou, ztrátou sluchu. Lékaři ale nedokáží najít žádné fyzické příčiny. Do nemocnice pro válečné veterány proto povolají...

Je polovina padesátých let. Americký indián Jimmy Picard (Benicio del Toro), který za druhé světové války bojoval v Evropě, trpí od návratu domů chvilkovými závratěmi, dočasnou slepotou, ztrátou sluchu. Lékaři ale nedokáží najít žádné fyzické příčiny. Do nemocnice pro válečné veterány proto povolají francouzského psychoanalytika, antropologa a odborníka na kulturu původních obyvatel Ameriky Georgese Devereuxe (Mathieu Amalric). Devereux se s Jimmy Picardem společně pustí do odhalování příčin Picardova stavu. Devereux se tak zapíše do dějin psychologie jako ten, kdo definoval post-traumatický syndrom, postihující válečné veterány.

IMDb  60 %

Jimmy P. online

Sledovat Jimmy P. online můžeš na DaFilms, KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Jimmy P. online, zda je ke stažení a zda má Jimmy P. dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 21. 2. 2022
Předplatné za 145 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 7. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč

Jimmy P. obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Jimmy P., kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Jimmy P. postavy.

Jimmy P. recenze a hodnocení

Ve filmu Jimmy P. hrají Benicio del Toro, Mathieu Amalric, Elya Baskin, A Martinez, Misty Upham, Danny Mooney, Linda Boston.

Film Jimmy P. režíruje Arnaud Desplechin.

Film Jimmy P. má 117 minut.

Film Jimmy P. měl rozpočet 10 000 000 $.

Film Jimmy P. můžete vidět na DaFilms, KVIFF TV.

Film Jimmy P. je online na DaFilms, KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.