FB pixel TP pixel
Jimmy's Hall
Jimmy's Hall

Jimmyho tančírna

Jimmy's Hall
Francie | 2014 | Drama | Politika | 106 minut

Před vypuknutím Irské občanské války otevřel aktivista Jimmy Gralton na irském venkově taneční sál, kde se lidé mohli vzdělávat, bavit, diskutovat, sportovat a hlavně tancovat. Jimmyho tančírna se stala místem revolučních myšlenek, svobody a splněných snů. Její volnomyšlenkářská reputace však upouta...

Před vypuknutím Irské občanské války otevřel aktivista Jimmy Gralton na irském venkově taneční sál, kde se lidé mohli vzdělávat, bavit, diskutovat, sportovat a hlavně tancovat. Jimmyho tančírna se stala místem revolučních myšlenek, svobody a splněných snů. Její volnomyšlenkářská reputace však upoutala pozornost státu a církve, což přinutilo Jimmyho utéct ze země a tančírnu zavřít. Po deseti letech se Jimmy vrací do rodného Irska a rozhodne se tančírnu znovu otevřít a opět dát lidem naději snít.

IMDb  67 % CSFD  64 %

Jimmyho tančírna online

Sledovat Jimmyho tančírna online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Jimmyho tančírna online, zda je ke stažení a zda má Jimmyho tančírna dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 7. 5. 2020
Předplatné za 155 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Jimmyho tančírna obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Jimmyho tančírna, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Jimmyho tančírna postavy.

Andrew Scott
Andrew Scott
Hraje
Karl Geary
Karl Geary
Hraje
Ken Loach
Ken Loach
Režie

Jimmyho tančírna recenze a hodnocení

Ve filmu Jimmyho tančírna hrají Andrew Scott, Francis Magee, Karl Geary, Aisling Franciosi, Denise Gough.

Film Jimmyho tančírna režíruje Ken Loach.

Film Jimmyho tančírna má 106 minut.

Film Jimmyho tančírna můžete vidět na Edison.

Film Jimmyho tančírna je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.