FB pixel TP pixel
George the Dog, Refugee
George the Dog, Refugee

Jiří pes uprchlík

George the Dog, Refugee
Česko | 2019 | Drama | 30 minut

Anička a Eliška bydlí s Jiřím, daňovým poradcem, který si myslí, že je pes. Jiří je sponzoruje a dělá vše pro to, aby byly spokojené. Přistoupí na jejich přísná pravidla: doma smí pes chodit jen po čtyřech, nesmí mluvit, nesmí se protivit. Jí a spí na podlaze, bez povolení nesmí ani na záchod. Holky...

Anička a Eliška bydlí s Jiřím, daňovým poradcem, který si myslí, že je pes. Jiří je sponzoruje a dělá vše pro to, aby byly spokojené. Přistoupí na jejich přísná pravidla: doma smí pes chodit jen po čtyřech, nesmí mluvit, nesmí se protivit. Jí a spí na podlaze, bez povolení nesmí ani na záchod. Holky zneužívají svou moc, protože Jiří jim to dovoluje. Myslí si, že si mučení užívá, tak ho ponižují víc a víc. Nakonec se ale duše Jiřího vzbouří - probudí se v něm člověk, který touží po svobodě a kruté pomstě.

IMDb  70 % CSFD  72 %

Jiří pes uprchlík online

Sledovat Jiří pes uprchlík online můžeš na Aerovod, DaFilms, KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Jiří pes uprchlík online, zda je ke stažení a zda má Jiří pes uprchlík dabing nebo titulky.

Aerovod
Aerovod
anglické titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 10. 2. 2022
Půjčení (HD) za 35 Kč Nákup (HD) za 50 Kč
DaFilms
DaFilms
od 12. 3. 2021
Předplatné za 145 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 35 Kč Nákup (HD) za 50 Kč

Jiří pes uprchlík obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Jiří pes uprchlík, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Jiří pes uprchlík postavy.

Jiří pes uprchlík recenze a hodnocení