FB pixel TP pixel
Joy Ride

Jízda do pekel

Joy Ride
USA | 2001 | Joy Ride | Horory | Psychologický horor | 97 minut

Vše, co řekneš, tě bude pronásledovat. Bude tě děsit všechno, co uvidíš. Vše, co uslyšíš, tě přivede na samý okraj. Jsou letní prázdniny a novopečený student Lewis Thomas se rozhodl s dívkou svých snů Vennou vydat napříč kontinentem. Ale jeho romantické naděje pokazí objížďka, když zastaví svému sta...

Vše, co řekneš, tě bude pronásledovat. Bude tě děsit všechno, co uvidíš. Vše, co uslyšíš, tě přivede na samý okraj. Jsou letní prázdniny a novopečený student Lewis Thomas se rozhodl s dívkou svých snů Vennou vydat napříč kontinentem. Ale jeho romantické naděje pokazí objížďka, když zastaví svému staršímu bratrovi Fullerovi a ten ho přemluví, aby si udělali krutý žert z osamělého řidiče nákladního auta. Nebezpečný Rusty Nail, kterého nikdy osobně neviděli a znají ho jen z vysílačky, se ale chce smát naposled... a hodlá se mstít.

IMDb  66 %

Jízda do pekel online

Sledovat Jízda do pekel online můžeš na Google Play. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Jízda do pekel online, zda je ke stažení a zda má Jízda do pekel dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
české titulky | SD kvalita | od 31. 12. 2015
Nákup za 370 Kč nebo 400 Kč (HD)

Jízda do pekel obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Jízda do pekel, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Jízda do pekel postavy.

Jízda do pekel recenze a hodnocení

Ve filmu Jízda do pekel hrají Steve Zahn, Paul Walker, Leelee Sobieski, Jessica Bowman, Stuart Stone, Basil Wallace, Brian Leckner.

Film Jízda do pekel režíruje John Dahl.

Film Jízda do pekel má 97 minut.

Film Jízda do pekel můžete vidět na Google Play.

Film Jízda do pekel je online na Google Play, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.