FB pixel TP pixel
The Crash Reel
The Crash Reel

Jízda na hraně

The Crash Reel
USA | 2013 | Dokumenty | Sport | 108 minut

Před zimní olympiádou v roce 2010 vrcholí rivalita nejlepších snowboardistů světa – Shauna Whitea a Kevina Pearce. K poměření sil ale nikdy nedojde, Kevin se totiž pár dní před začátkem her vážně zraní při tréninku. Zatímco Shaun získává zlatou medaili, Kevin se pomalu, za podpory rodiny, zotavuje z...

Před zimní olympiádou v roce 2010 vrcholí rivalita nejlepších snowboardistů světa – Shauna Whitea a Kevina Pearce. K poměření sil ale nikdy nedojde, Kevin se totiž pár dní před začátkem her vážně zraní při tréninku. Zatímco Shaun získává zlatou medaili, Kevin se pomalu, za podpory rodiny, zotavuje z kritického stavu. Jeho mozek zůstává po nehodě poškozený. Doporučení lékařů je jasné: neriskovat žádný další pád. Ten by totiž v jeho případě mohl být smrtelný. Propadne Kevin znovu své adrenalinové vášni? Bude riskovat další nehodu a tím pádem i potenciální doživotní závislost na své rodině, která si už tak dost vytrpěla?

Hrají: Kevin Pearce, Shaun White, Scotty Lago, Jake Burton, Mason Aguirre, Danny Davis, Jack Mitrani

Režie: Lucy Walker

IMDb  82 % Kinobox  83 %

Jízda na hraně online

Sledovat Jízda na hraně online můžeš na DaFilms, iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Jízda na hraně online, zda je ke stažení a zda má Jízda na hraně dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 1. 11. 2022
Půjčení za 65 Kč Nákup za 110 Kč
iTunes
iTunes
české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 1. 1. 2023
Půjčení za 79 Kč Nákup za 329 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Jízda na hraně recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes
30.11.2022

Sportovní životopisy, mezi něž spadá novinka kin Jízda na hraně, mají zvláštní postavení. Divák buď patří k fanouškům, takže vítěze klíčového klání už zná, nebo ho sport na plátně vůbec nezajímá....   Celá recenze

Ve filmu Jízda na hraně hrají Kevin Pearce, Shaun White, Scotty Lago, Jake Burton, Mason Aguirre, Danny Davis, Jack Mitrani.

Film Jízda na hraně režíruje Lucy Walker.

Film Jízda na hraně má 108 minut.

Film Jízda na hraně můžete vidět na DaFilms, iTunes.

Film Jízda na hraně je online na DaFilms, iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.