FB pixel TP pixel
My Name Is Earl
My Name Is Earl

Jmenuju se Earl

My Name Is Earl
USA | 2005 | Komediální seriály | Dramedy | 21 minut | 4 řad(a) | 96 epizod

Earl Hickey je kriminálním živlem, který žije na okraji společnosti a žije jen z toho, co si nakrade. Jenže jednoho dne se mu svět převrátí vzhůru nohama. Poté, co se na něj usměje štěstěna a koupí si výherní los na sto tisíc dolarů, je sražen autem a ocitá se v nemocnici. Los samozřejmě odletěl a a...

Earl Hickey je kriminálním živlem, který žije na okraji společnosti a žije jen z toho, co si nakrade. Jenže jednoho dne se mu svět převrátí vzhůru nohama. Poté, co se na něj usměje štěstěna a koupí si výherní los na sto tisíc dolarů, je sražen autem a ocitá se v nemocnici. Los samozřejmě odletěl a ani jeho ne příliš chytrý bratr Randy ho nedokázal najít. Při sledování televize Earl zaslechne zajímavou myšlenku karmy, kdy si uvědomí, že když začne dělat dobré věci, tak se mu to ve stejné podobě i vrátí. Sepíše si tedy seznam všech špatností, kterých se kdy dopustil, a společně s Randym se vše rozhodne začít seškrtávat. A helemese, po první odškrtnuté položce zavane karma los zpět k Earlovi. Mimo to se musí Earl vypořádávat se svou bývalou ženou Joy, která ho chce o jeho výhru připravit, a to do posledního centu. Naštěstí je poblíž i její manžel Darnell, který častokrát i zasáhne. A Randy má mezitím oči jen pro Catalinu, služku v motelu, v němž s Earlem bydlí.

Hrají: Jason Lee, Ethan Suplee, Nadine Velázquez, Jaime Pressly, Noah Crawford, Eddie Steeples, Louis T. Moyle

IMDb  78 % Kinobox  79 %

Jmenuju se Earl online

Sledovat Jmenuju se Earl online můžeš na Disney Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Jmenuju se Earl online, zda je ke stažení a zda má Jmenuju se Earl dabing nebo titulky.

Disney Plus
Disney Plus
anglické titulky | původní znění | české titulky | 96 epizod, 0 s dabingem, 96 s titulky | HD kvalita | od 31. 12. 2021
Předplatné za 239 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Jmenuju se Earl novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Jmenuju se Earl, které najdeš na našem webu.

10 nejlepších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu
10 nejlepších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu
20.01.2023 14:40:00 | Tipy na film

Nejvíce zajímavých novinek si i pro třetí lednový víkend přichystal Netflix, nebude to však mít rozhodně jednoduché. Proti němu totiž stojí fenomén The Last of Us.

9 skvělých seriálů na Disney Plus, které ve vás dokonale vzbudí nostalgii
9 skvělých seriálů na Disney Plus, které ve vás dokonale vzbudí nostalgii
04.08.2022 9:00:00 | Tipy na film

O nostalgii se říká, že je potvora. A existuje řada případů, kdy nám právě ona zastře vzpomínky natolik, že žijeme v domnění, že jsme v mládí sledovali lepší seriály, než jak tomu skutečně bylo. Následující kousky ale zub času rozhodně prověřil a i když vyvolávají nostalgii ve velkém, pořád patří mezi velké pecky.

Jmenuju se Earl recenze a hodnocení

V seriálu Jmenuju se Earl hrají Jason Lee, Ethan Suplee, Nadine Velázquez, Jaime Pressly, Noah Crawford, Eddie Steeples, Louis T. Moyle.

Seriál Jmenuju se Earl můžete vidět na Disney Plus.

Seriál Jmenuju se Earl je online na Disney Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.