FB pixel TP pixel
John Rabe
John Rabe

John Rabe - Ctihodný občan Třetí Říše

John Rabe
Francie | 2009 | Drama | 134 minut

Píše se rok 1937. Obchodník John Rabe žije již téměř 30 let se svou ženou Dorou v Nankingu, hlavním městě Číny, kde vede pobočku společnosti Siemens. Jen s těžkým srdcem se chystá předat vedení do rukou svého nástupce a ještě hůře se bude z milovaného místa vracet do Berlína. Během rozlučkové oslavy...

Píše se rok 1937. Obchodník John Rabe žije již téměř 30 let se svou ženou Dorou v Nankingu, hlavním městě Číny, kde vede pobočku společnosti Siemens. Jen s těžkým srdcem se chystá předat vedení do rukou svého nástupce a ještě hůře se bude z milovaného místa vracet do Berlína. Během rozlučkové oslavy konané na jeho počest se ale na Nanking sesypou bomby z japonských letadel. Rabe v nastalé panice nechává otevřít brány společnosti a nabízí úkryt rodinám svých zaměstnanců. Přestože je jako německý občan spíše spojencem Japonců, neváhá, ruší svůj odlet do Německa a pouští se do jedné z největších záchranných akcí, během které se mu podaří před japonskou brutalitou zachránit stovky tisíc lidí.

IMDb  72 %
Voyo
Drama na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

John Rabe - Ctihodný občan Třetí Říše online

John Rabe - Ctihodný občan Třetí Říše online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

John Rabe - Ctihodný občan Třetí Říše obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu John Rabe - Ctihodný občan Třetí Říše, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu John Rabe - Ctihodný občan Třetí Říše postavy.

John Rabe - Ctihodný občan Třetí Říše recenze a hodnocení

Tvůj názor na John Rabe - Ctihodný občan Třetí Říše?