FB pixel TP pixel
Johnny English

Johnny English

Johnny English
Velká Británie | 2003 | Johnny English | Komedie | Špióni | 88 minut

Impulsem k parodické špionážní komedii Petera Howitta s názvem Johnny English, v níž populární komik Rowan Atkinson představuje jediného agenta, který zbyl britské výzvědné službě, byla série reklamních spotů na kreditní karty Barclaycards z 90. let, v nichž Atkinson s vynalézavostí sobě vlastní vyt...

Impulsem k parodické špionážní komedii Petera Howitta s názvem Johnny English, v níž populární komik Rowan Atkinson představuje jediného agenta, který zbyl britské výzvědné službě, byla série reklamních spotů na kreditní karty Barclaycards z 90. let, v nichž Atkinson s vynalézavostí sobě vlastní vytvořil postavu více než svérázného agenta. – Agent Johnny English se sice chce podobat slavnému kolegovi 007, ale potrhlým jednáním spíše připomíná inspektora Clouseaua ze série Růžových panterů. Filmaři zručně těží ze situační komiky, sází na typický anglický humor a zároveň přinášejí ironicky dobromyslný pohled na instituci britského království. Atkinsonovi zdařile sekunduje John Malkovich v roli šarmantního hypermaniakálního schizofrenika a kandidáta na anglický trůn, zatímco postavou půvabné agentky Campbellové debutuje na plátně australská zpěvačka Natalie Imbrugliaová.

Hrají: Rowan Atkinson, John Malkovich, Natalie Imbruglia, Tasha de Vasconcelos, Ben Miller, Greg Wise, Douglas McFerran

IMDb  62 % Kinobox  68 %

Johnny English online

Sledovat Johnny English online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Johnny English online, zda je ke stažení a zda má Johnny English dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 11. 1. 2023
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 229 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Johnny English novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Johnny English, které najdeš na našem webu.

33 nejlepších filmů, které se nedávno objevily na Netflixu
33 nejlepších filmů, které se nedávno objevily na Netflixu
06.10.2020 | Tipy na film

Protože je záplava filmů na Netflixu ohromná, řekli jsme si, že se podíváme na přírůstky za poslední týdny a nabídneme vám přehled těch nejlepších snímků, které si můžete nově pustit na téhle streamovací služby. Myslíme, že nudit se rozhodně nebudete.

7 povedených filmů, které se potají objevily na Netflixu
7 povedených filmů, které se potají objevily na Netflixu
13.09.2020 14:00:00 | Tipy na film

Sice nechápeme proč, ale ačkoli Netflix řadu nově zakoupených filmů anoncuje přímo na své úvodní straně, řadu filmů přidává bez výraznějšího upozornění. Třeba jako následující šestici filmů, která potěší fanoušky napětí i komedie.

Johnny English zajímavosti

Tržby v českých kinech
19 606 207 Kč
Návštěvnost v českých kinech
202 615 diváků

Johnny English recenze a hodnocení

Ve filmu Johnny English hrají Rowan Atkinson, John Malkovich, Natalie Imbruglia, Tasha de Vasconcelos, Ben Miller, Greg Wise, Douglas McFerran.

Film Johnny English režíruje .

Film Johnny English má 88 minut.

Film Johnny English vidělo v českých kinech 202 615 diváků.

Film Johnny English můžete vidět na iTunes.

Film Johnny English je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.