FB pixel TP pixel
Main Hoon Na

Jsem s tebou

Main Hoon Na
Indie | 2004 | Drama | Akční komedie | 175 minut

Před šestnácti lety měl Paul Kerr - známá rocková hvězda - slávu, zlaté desky a všechno, co se dá koupit za hromady peněz. Ale měl také něco, o čem vůbec netušil - dceru jménem Olivie, která se nemůže dočkat, až se jednou se svým otcem setká. Jako Olivie vystupuje v této pohodové komedii o lásce a u...

Před šestnácti lety měl Paul Kerr - známá rocková hvězda - slávu, zlaté desky a všechno, co se dá koupit za hromady peněz. Ale měl také něco, o čem vůbec netušil - dceru jménem Olivie, která se nemůže dočkat, až se jednou se svým otcem setká. Jako Olivie vystupuje v této pohodové komedii o lásce a usmíření Charlotte Church, pro niž je tento film debutem a která svým andělským hlasem, jenž propůjčuje populárním melodiím, dokáže vytvořit mezi lidmi pouto. Paula ztělesňuje Craig Ferguson (coby šéf a noční můra všech zaměstnanců v seriálu The Drew Carey Show), který zároveň debutuje v režisérském křesle. Hudba pomůže Olivii a Paulovi k sobě najít cestu, ale je Olivie dobrá i v roli dohazovačky, aby dala dohromady otce a matku (Jemma Redgrave z filmu Bramwell), kteří spolu nepromluvili téměř dvacet let? Počkejte si a uvidíte. A jakmile uslyšíte znít Jsem s tebou, budete mít chuť tam být také.

Hrají: Shah Rukh Khan, Amrita Rao, Zayed Khan, Sushmita Sen, Sunil Shetty, Naseeruddin Shah, Kirron Kher

Režie: Farah Khan

IMDb  70 % Kinobox  70 %

Jsem s tebou online

Sledovat Jsem s tebou online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Jsem s tebou online, zda je ke stažení a zda má Jsem s tebou dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 11. 1. 2023
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 129 Kč nebo 99 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Jsem s tebou recenze a hodnocení

Ve filmu Jsem s tebou hrají Shah Rukh Khan, Amrita Rao, Zayed Khan, Sushmita Sen, Sunil Shetty, Naseeruddin Shah, Kirron Kher.

Film Jsem s tebou režíruje Farah Khan.

Film Jsem s tebou má 175 minut.

Film Jsem s tebou můžete vidět na iTunes.

Film Jsem s tebou je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.