FB pixel TP pixel
The Dinosaur Project

Jurský masakr

The Dinosaur Project
Velká Británie | 2012 | Sci-fi filmy | Dinosauři | 83 minut

Výprava zoologů pod vedením Jonathana Marchanta se vydává po stopách bájné africké příšery Mokele Mbembe. Jeho syn se k nim potají přidá a ukryje se ve vrtulníku, který i s celou výpravou havaruje. Brzy se ocitnou v zapomenutém pralese, kde budou bojovat o přežití nejen s dinosaury, ale i s jedním č...

Výprava zoologů pod vedením Jonathana Marchanta se vydává po stopách bájné africké příšery Mokele Mbembe. Jeho syn se k nim potají přidá a ukryje se ve vrtulníku, který i s celou výpravou havaruje. Brzy se ocitnou v zapomenutém pralese, kde budou bojovat o přežití nejen s dinosaury, ale i s jedním členem týmu, který chce všechnu slávu pro sebe.

Hrají: Natasha Loring, Richard Dillane, Stephen Jennings, Andre Weideman, Abena Ayivor, Sivu Nobongoza, Matt Kane

Režie: Sid Bennett

IMDb  47 % Kinobox  45 %

Jurský masakr online

Sledovat Jurský masakr online můžeš na Filmbox+, Kuki. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Jurský masakr online, zda je ke stažení a zda má Jurský masakr dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
původní znění | český dabing | SD kvalita | od 26. 3. 2021
Předplatné za 99 Kč
Kuki
Kuki
od 11. 8. 2022
Cena nezjištěna nebo 50 Kč nebo 270 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Jurský masakr recenze a hodnocení

Ve filmu Jurský masakr hrají Natasha Loring, Richard Dillane, Stephen Jennings, Andre Weideman, Abena Ayivor, Sivu Nobongoza, Matt Kane.

Film Jurský masakr režíruje Sid Bennett.

Film Jurský masakr má 83 minut.

Film Jurský masakr můžete vidět na Filmbox+, Kuki.

Film Jurský masakr je online na Filmbox+, Kuki, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.