FB pixel TP pixel
K2 and the Invisible Footmen
K2 and the Invisible Footmen

K2 a neviditelní pěšáci

K2 and the Invisible Footmen
USA | 2015 | Dokumenty | Horolezci

Ve snímku K2 A NEVIDITELNÍ PĚŠÁCI filmařka Iara Leeová se svým týmem líčí život domorodých nosičů v pákistánském regionu Gilgit-Baltistán. Tito hrdinové umožňují horolezcům zdolat druhou nejvyšší horu světa K2. Snímek na pozadí úchvatné scenérie zobrazuje odvahu a každodenní oběti těchto nosičů, kte...

Ve snímku K2 A NEVIDITELNÍ PĚŠÁCI filmařka Iara Leeová se svým týmem líčí život domorodých nosičů v pákistánském regionu Gilgit-Baltistán. Tito hrdinové umožňují horolezcům zdolat druhou nejvyšší horu světa K2. Snímek na pozadí úchvatné scenérie zobrazuje odvahu a každodenní oběti těchto nosičů, kteří zůstávají bez povšimnutí. Přináší také neotřelý pohled na Pákistán, zemi představovanou v zahraničních médiích obvykle jako oblast konfliktů a sektářského násilí.

IMDb  72 % Kinobox  69 %

K2 a neviditelní pěšáci online

Sledovat K2 a neviditelní pěšáci online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film K2 a neviditelní pěšáci online, zda je ke stažení a zda má K2 a neviditelní pěšáci dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 7. 2. 2023
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 79 Kč nebo 99 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

K2 a neviditelní pěšáci recenze a hodnocení

Tvůj názor na K2 a neviditelní pěšáci?

Ve filmu K2 a neviditelní pěšáci hrají .

Film K2 a neviditelní pěšáci režíruje .

Film K2 a neviditelní pěšáci můžete vidět na iTunes.

Film K2 a neviditelní pěšáci je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.