FB pixel TP pixel
K2. Dotknac nieba
K2. Dotknac nieba

K2. Dotknout se nebe

K2. Dotknac nieba
Polsko | 2015 | Dokumenty | Horolezci

Dokumentaristka a horolezkyně Eliza Kubarská cestuje na úpatí K2, druhé nejvyšší hory světa, společně s Haniou Piotrowskou, Łukaszem Wolfem a Lindsay a Chrisem Tullissetsovými. Následují stejnou trasu, kterou se jejich rodiče - slavní himálajští horolezci Tadeusz Piotrowski, Dobrosława Miodowicz-Wol...

Dokumentaristka a horolezkyně Eliza Kubarská cestuje na úpatí K2, druhé nejvyšší hory světa, společně s Haniou Piotrowskou, Łukaszem Wolfem a Lindsay a Chrisem Tullissetsovými. Následují stejnou trasu, kterou se jejich rodiče - slavní himálajští horolezci Tadeusz Piotrowski, Dobrosława Miodowicz-Wolfová a Julie Tullisová - vydali v roce 1986. A z níž se nikdy nevrátili domů. Jejich děti najdou hroby svých rodičů na úpatí hory K2. Hania, Łukasz, Lindsay a Chris podstupují tu samou cestu, která je připravila o jejich milované. Musí se vypořádat s minulostí - pokusit se pochopit, čím se jejich rodiče tehdy nechali zlákat. Součástí dokumentu jsou i archivní záběry pořízené v osmdesátých letech. Během expedice si režisérka, která je zároveň jednou z hlavních postav, klade zásadní otázky: Stojí její vášeň za tak velké riziko? Měla by jako horolezkyně vůbec mít děti?

IMDb  58 % CSFD  63 %

K2. Dotknout se nebe online

Sledovat K2. Dotknout se nebe online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film K2. Dotknout se nebe online, zda je ke stažení a zda má K2. Dotknout se nebe dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 8. 3. 2022
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

K2. Dotknout se nebe recenze a hodnocení

Ve filmu K2. Dotknout se nebe hrají .

Film K2. Dotknout se nebe režíruje .

Film K2. Dotknout se nebe můžete vidět na HBO Max.

Film K2. Dotknout se nebe je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.