FB pixel TP pixel
Shepherd: The Hero Dog
Shepherd: The Hero Dog

Kaleb: Pes hrdina

Shepherd: The Hero Dog
USA | 2020 | Válečné filmy | Holocaust

Kaleb, milovaný německý ovčák, je oddělen od své židovské rodiny, když vstoupí v platnost Norimberské zákony. Je adoptován důstojníkem SS, který ho trénuje, aby útočil na Židy v koncentračním táboře. O Kaleba je dobře postaráno a jeho práce je dobrá až do jednoho dne, kdy rozpozná známou vůni. Jeho ...

Kaleb, milovaný německý ovčák, je oddělen od své židovské rodiny, když vstoupí v platnost Norimberské zákony. Je adoptován důstojníkem SS, který ho trénuje, aby útočil na Židy v koncentračním táboře. O Kaleba je dobře postaráno a jeho práce je dobrá až do jednoho dne, kdy rozpozná známou vůni. Jeho původní pán, mladý chlapec jménem Joshua, dorazil jako vězeň tábora. Kaleb neztratil svou loajalitu k Joshuovi, který dostane práci – krmení zvířat – a může trávit čas s Kalebem. Když je Joshuův život ohrožen, společně unikají z tábora. Po měsících zážitků blízkých smrti najdou nerozlučnou dvojici partyzáni, kteří pomohou Joshuovi bezpečně se dostat do Izraele.

Hrají: August Maturo, Ayelet Zurer, Ken Duken, Lois Robbins, Rebeka Rea, Levente Molnár, Hans Peterson

Režie: Lynn Roth

IMDb  55 %

Kaleb: Pes hrdina online

Sledovat Kaleb: Pes hrdina online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Kaleb: Pes hrdina online, zda je ke stažení a zda má Kaleb: Pes hrdina dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
české titulky | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 9. 12. 2023
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Kaleb: Pes hrdina recenze a hodnocení

Ve filmu Kaleb: Pes hrdina hrají August Maturo, Ayelet Zurer, Ken Duken, Lois Robbins, Rebeka Rea, Levente Molnár, Hans Peterson.

Film Kaleb: Pes hrdina režíruje Lynn Roth.

Film Kaleb: Pes hrdina můžete vidět na Starmax.

Film Kaleb: Pes hrdina je online na Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.