FB pixel TP pixel
Kam nikdo nesmí
Kam nikdo nesmí

Kam nikdo nesmí

Kam nikdo nesmí
Česko | 1979 | Krimi filmy | Psychologické

Tenisové kurty, kdysi symbol buržoazní dekadence, jsou stále nebezpečné - nadějná hráčka tam dokonce přijde o život! Kriminalisté rozmotávají složité předivo vztahů, které zavražděná měla k různým lidem, najmě k mondénnímu překladateli a jeho synu... Příběh sice neobsahuje žádné logické prohřešk...

Tenisové kurty, kdysi symbol buržoazní dekadence, jsou stále nebezpečné - nadějná hráčka tam dokonce přijde o život! Kriminalisté rozmotávají složité předivo vztahů, které zavražděná měla k různým lidem, najmě k mondénnímu překladateli a jeho synu... Příběh sice neobsahuje žádné logické prohřešky, ale odvíjí se pomalu a bez nápadu, spadá do linie unylých, bezbarvých detektivek, jaké vznikaly v 70. letech.

IMDb  52 % CSFD  53 %

Kam nikdo nesmí online

Sledovat Kam nikdo nesmí online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Kam nikdo nesmí online, zda je ke stažení a zda má Kam nikdo nesmí dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 11. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Kam nikdo nesmí obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Kam nikdo nesmí, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Kam nikdo nesmí postavy.

Kam nikdo nesmí recenze a hodnocení

Ve filmu Kam nikdo nesmí hrají Eduard Cupák, Małgorzata Potocka, Petr Haničinec, Juraj Ďurdiak, Libuše Geprtová, Ivan Luťanský, Karolina Slunéčková.

Film Kam nikdo nesmí režíruje Dušan Klein.

Film Kam nikdo nesmí můžete vidět na Voyo.

Film Kam nikdo nesmí je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.