FB pixel TP pixel
My Best Friend's Girl
My Best Friend's Girl

Kamarádova holka

My Best Friend's Girl
USA | 2008 | Komedie | Romantická komedie | 101 minut

Právnička Alexis se rozejde s přítelem, ale ten jí chce dokázat, že existují i horší muži. Ve hře se tak ocitá jeho kamarád Tank se spoustou špatných vlastností. Jenže tentokrát se hraje bez pravidel… V hlavních rolích americké romantické komedie Kate Hudsonová a Dane Cook. Úspěšná právnička Alexis...

Právnička Alexis se rozejde s přítelem, ale ten jí chce dokázat, že existují i horší muži. Ve hře se tak ocitá jeho kamarád Tank se spoustou špatných vlastností. Jenže tentokrát se hraje bez pravidel… V hlavních rolích americké romantické komedie Kate Hudsonová a Dane Cook. Úspěšná právnička Alexis (Kate Hudsonová) se právě rozešla s přehnaně horlivým Dustinem (Jason Biggs) a chce si pořádně užívat svobody. Dustin je ovšem do Alexis beznadějně zamilovaný a je ochoten udělat vše, aby se k němu vrátila. Najme si proto kamaráda Tanka (Dane Cook), aby milované dívce předvedl, že existují mnohem horší muži než on, a Alexis se pak znovu vrhla Dustinovi do náruče. Tank má totiž všechny špatné vlastnosti, jaké chlap může mít, i když uvnitř, někde hodně hluboko, je vlastně romantik... Alexis toužící po nezávislém flirtu sice není typickou romantickou hrdinkou, ale i když o to nestojí, nová láska visí ve vzduchu... Americkou romantickou komedii natočil režisér Howard Deutch.

Hrají: Dane Cook, Kate Hudson, Alec Baldwin, Jason Biggs, Diora Baird, Lizzy Caplan, Riki Lindhome

Režie: Howard Deutch

IMDb  58 % Kinobox  59 %

Kamarádova holka online

Sledovat Kamarádova holka online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Kamarádova holka online, zda je ke stažení a zda má Kamarádova holka dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 11. 1. 2023
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 149 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Kamarádova holka zajímavosti

Rozpočet
20 000 000 $
Tržby v českých kinech
1 601 707 Kč
Návštěvnost v českých kinech
14 668 diváků

Kamarádova holka recenze a hodnocení

Ve filmu Kamarádova holka hrají Dane Cook, Kate Hudson, Alec Baldwin, Jason Biggs, Diora Baird, Lizzy Caplan, Riki Lindhome.

Film Kamarádova holka režíruje Howard Deutch.

Film Kamarádova holka má 101 minut.

Film Kamarádova holka měl rozpočet 20 000 000 $.

Film Kamarádova holka vidělo v českých kinech 14 668 diváků.

Film Kamarádova holka můžete vidět na iTunes.

Film Kamarádova holka je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.