FB pixel TP pixel
Captain Korda
Captain Korda

Kapitán Korda

Captain Korda
Česko | 1970 | Drama | Rodinné | 84 minut

V poetice dětského filmu lze řešit závažné problémy - třeba citovou rozervanost malého chlapce z dětského domova, jenž přilnul ke svým adoptivním rodičům, avšak po čase se ozvala jeho biologická matka... Příběh je samozřejmě hodně didaktický, uzpůsoben vnímání cílové divácké skupiny, takže mu odpust...

V poetice dětského filmu lze řešit závažné problémy - třeba citovou rozervanost malého chlapce z dětského domova, jenž přilnul ke svým adoptivním rodičům, avšak po čase se ozvala jeho biologická matka... Příběh je samozřejmě hodně didaktický, uzpůsoben vnímání cílové divácké skupiny, takže mu odpustíme lecjaká zjednodušení, avšak vyhmátnutí ústředního sporu je přesné.

IMDb  64 % CSFD  65 %

Kapitán Korda online

Sledovat Kapitán Korda online můžeš na Česká filmová klasika. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Kapitán Korda online, zda je ke stažení a zda má Kapitán Korda dabing nebo titulky.

Česká filmová klasika
Česká filmová klasika
od 28. 1. 2020
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Kapitán Korda obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Kapitán Korda, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Kapitán Korda postavy.

Kapitán Korda recenze a hodnocení

Ve filmu Kapitán Korda hrají Vladimír Brabec, Milena Dvorská, Drahomíra Hofmanová, Václav Babka, Jiří Vala.

Film Kapitán Korda režíruje Josef Pinkava.

Film Kapitán Korda má 84 minut.

Film Kapitán Korda můžete vidět na Česká filmová klasika.

Film Kapitán Korda je online na Česká filmová klasika, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.