FB pixel TP pixel
The Karamazov Brothers
The Karamazov Brothers

Karamazovi

The Karamazov Brothers
Česko | 2008 | Drama | Vztahy | 110 minut

Příběh se odehrává v současném Polsku. Do Krakova přijíždí skupina pražských herců v čele s režisérem hry, aby na alternativním festivalu v netradičním prostoru oceláren uvedla jevištní adaptaci Dostojevského hry Bratři Karamazovi, jejímž základem je vyšetřování otcovraždy. V divadelním dramatu, nab...

Příběh se odehrává v současném Polsku. Do Krakova přijíždí skupina pražských herců v čele s režisérem hry, aby na alternativním festivalu v netradičním prostoru oceláren uvedla jevištní adaptaci Dostojevského hry Bratři Karamazovi, jejímž základem je vyšetřování otcovraždy. V divadelním dramatu, nabitém emocemi - láskou, žárlivostí, nenávistí, se řeší otázky víry, nesmrtelnosti a spásy lidské duše. Na pozadí divadelní zkoušky sledujeme osudy hereckého souboru, komické příběhy herců a režiséra. Do děje zasahuje i osobní tragédie jednoho z diváků, který projeví nezvyklé přání: poprosí herce, aby zahráli jenom pro něj. Zkouška se promění ve strhující představení, kdy herci vystupují pro jediného diváka. Náhle největší drama neprobíhá na jevišti, ale v hledišti...

IMDb  77 %

Karamazovi online

Sledovat Karamazovi online můžeš na České kino. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Karamazovi online, zda je ke stažení a zda má Karamazovi dabing nebo titulky.

České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč

Karamazovi obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Karamazovi, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Karamazovi postavy.

Karamazovi novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Karamazovi, které najdeš na našem webu.

10 nejlepších filmů hvězd Zkázy Dejvického divadla
10 nejlepších filmů hvězd Zkázy Dejvického divadla
14.03.2019 | České novinky

Nový seriál ČT Zkáza Dejvického divadla to sice jako nástupce Mostu! nemá jednoduché, ale čím se rozhodně může chlubit, je špičkové herecké obsazení. Herci Dejvického divadla, kteří v seriálu hrají sami sebe, patří mezi českou špičku nejen v divadle, ale i ve filmu a v televizi.

100 nejlepších českých filmů historie (100 LET REPUBLIKY)
100 nejlepších českých filmů historie (100 LET REPUBLIKY)
26.10.2018 9:00:00 | České novinky

Finále našeho českého týdne je tu a my jsme pro vás vybrali ke stému výročí založení Československé republiky hned 100 nejlepších filmů, které během naší historie vznikly. A trochu klameme obrázkem, Pelíšky to nevyhrály.

Karamazovi zajímavosti

Tržby v českých kinech
6 663 518 Kč
Návštěvnost v českých kinech
91 790 diváků

Karamazovi recenze a hodnocení

Ve filmu Karamazovi hrají Michaela Badinková, Jerzy Michal Bozyk, Igor Chmela, Radek Holub, Roman Luknár, David Novotný, Ivan Trojan.

Film Karamazovi režíruje Petr Zelenka.

Film Karamazovi má 110 minut.

Film Karamazovi vidělo v českých kinech 91 790 diváků.

Film Karamazovi můžete vidět na České kino.

Film Karamazovi je online na České kino, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.