FB pixel TP pixel
Cartels
Cartels

Kartel smrti

Cartels
USA | 2017 | Akční filmy | Drogový kartel | 99 minut

Nechvalně proslulý boss Salazar (Florin Piersic Jr.) byl dlouho svrchovaným vládcem nemilosrdného drogového kartelu v Mexiku. Když zradí kumpány a souhlasí, že proti nim bude svědčit, situace se dramaticky a drasticky mění. Kartel chce Salazarovu hlavu. Do Spojených států ho má bezpečně převést tým ...

Nechvalně proslulý boss Salazar (Florin Piersic Jr.) byl dlouho svrchovaným vládcem nemilosrdného drogového kartelu v Mexiku. Když zradí kumpány a souhlasí, že proti nim bude svědčit, situace se dramaticky a drasticky mění. Kartel chce Salazarovu hlavu. Do Spojených států ho má bezpečně převést tým elitních agentů DEA. Velí mu drsný major Tom Jensen (Luke Goss) a jeho zkušený nadřízený John Harrison (Steven Seagal). Agenti DEA mají plné ruce práce a rychle se ocitají pod ostrou palbou. Zločinci a vrazi vedení nekompromisním zabijákem Brunem (Georges St. Pierre) napadnou hotel, ve kterém se Salazar ukrývá. Jejich cíl je jasný: zabít každého, kdo se jim postaví do cesty!

Hrají: Steven Seagal, Luke Goss, Georges St-Pierre, Bruce Crawford, Lauro Chartrand, Darren E. Scott, Florin Piersic Jr.

Režie: Keoni Waxman

IMDb  38 % Kinobox  31 %
Voyo
Akční filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Kartel smrti online

Kartel smrti online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Kartel smrti recenze a hodnocení

Ve filmu Kartel smrti hrají Steven Seagal, Luke Goss, Georges St-Pierre, Bruce Crawford, Lauro Chartrand, Darren E. Scott, Florin Piersic Jr..

Film Kartel smrti režíruje Keoni Waxman.

Film Kartel smrti má 99 minut.

Film Kartel smrti není zatím nikde online.

Film Kartel smrti není zatím kde sledovat.