FB pixel TP pixel
Punisher: War Zone

Kat: Válečná zóna

Punisher: War Zone
Německo | 2008 | The Punisher | Thrillery | 107 minut

Bývalý člen speciálních sil a agent FBI Frank Castle je po šesti letech zpět v plné zbroji jako Punisher, který tentokrát vede válku na dvou frontách. Poté, co zabil mocného mafiánského dona, se nyní jeho terčem stává druhý darebák v pořadí – krutý šéf gangu Billy Russoti. Castle ho při přestřelce z...

Bývalý člen speciálních sil a agent FBI Frank Castle je po šesti letech zpět v plné zbroji jako Punisher, který tentokrát vede válku na dvou frontách. Poté, co zabil mocného mafiánského dona, se nyní jeho terčem stává druhý darebák v pořadí – krutý šéf gangu Billy Russoti. Castle ho při přestřelce znetvoří, ale zahyne přitom i tajný federální agent. Russoti, který si říká “Jigsaw”, touží po odplatě a najme si na to Franka, nejnechvalněji proslulého zločince z podsvětí. Ale ani FBI nechce zůstat pozadu. Je na Punisherovi, aby nalezl způsob, jak v tomto adrenalinem nabitém akčním thrilleru obejít zákon a zničit smrtící armádu zločinců.

IMDb  60 %

Kat: Válečná zóna online

Sledovat Kat: Válečná zóna online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Kat: Válečná zóna online, zda je ke stažení a zda má Kat: Válečná zóna dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 9. 11. 2018
Půjčení za 59 Kč Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Kat: Válečná zóna obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Kat: Válečná zóna, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Kat: Válečná zóna postavy.

Kat: Válečná zóna recenze a hodnocení

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil Filmtoro
08.12.2008 15:29:00

Spravne urvanej soundtrack, idealne do hry a nebo pro vecerni praci.

 70 %