FB pixel TP pixel
The Catacombs
The Catacombs

Katakomby

The Catacombs
Česko | 1940 | Komedie | Romantická komedie

Starý úředník, oficiál Borman, úřaduje ve sklepních kancelářích Pozemkového úřadu společně s dalšími oficiály a aktuáry. Mezi jeho kolegy je i mladý a pohledný doktor Marek, jehož přichází navštívit kamarád, inženýr Rudík. Objektem jejich společného zájmu se stanou dvě mladé ženy, objevující se za o...

Starý úředník, oficiál Borman, úřaduje ve sklepních kancelářích Pozemkového úřadu společně s dalšími oficiály a aktuáry. Mezi jeho kolegy je i mladý a pohledný doktor Marek, jehož přichází navštívit kamarád, inženýr Rudík. Objektem jejich společného zájmu se stanou dvě mladé ženy, objevující se za oknem protějšího domu. Jednou z nich je slečna Irenka, dcera ředitele jejich úřadu, druhá je Nasťa, přítelkyně pana ředitele. Když se koná slavnostní večírek na počest prezidenta úřadu, je pro nedostatek mužů, kteří by dělali dámám společnost, pozván také doktor Marek a protože ředitel je vášnivý karbaník, je přizván také Borman, jako třetí do mariáše. Zatímco Marek udělá dobrý dojem na ředitele i jeho choť, a padne do oka také slečně Nastě, odehrává se u stolku pravá karetní bitva. Přestože dostal Borman od pana ředitele instrukce, neřídí se jimi a dokonale v kartách obehraje vysokého představeného

Hrají: Vlasta Burian, Jaroslav Marvan, Theodor Pištěk, Adina Mandlová, Antonín Novotný, Raoul Schránil, Nataša Gollová

Režie: Martin Frič

IMDb  71 % Kinobox  72 %

Katakomby online

Sledovat Katakomby online můžeš na České kino, Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Katakomby online, zda je ke stažení a zda má Katakomby dabing nebo titulky.

České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Prima Plus
Prima Plus
od 8. 2. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Katakomby zajímavosti

Návštěvnost v českých kinech
3 436 511 diváků

Katakomby recenze a hodnocení

Ve filmu Katakomby hrají Vlasta Burian, Jaroslav Marvan, Theodor Pištěk, Adina Mandlová, Antonín Novotný, Raoul Schránil, Nataša Gollová.

Film Katakomby režíruje Martin Frič.

Film Katakomby vidělo v českých kinech 3 436 511 diváků.

Film Katakomby můžete vidět na České kino, Prima Plus.

Film Katakomby je online na České kino, Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.