FB pixel TP pixel
Paycheck to Paycheck: The Life & Times of Katrina Gilbert
Paycheck to Paycheck: The Life & Times of Katrina Gilbert

Katrina Gilbertová: Od výplaty k výpatě

Paycheck to Paycheck: The Life & Times of Katrina Gilbert
USA | 2014 | Dokumenty | Společnost | 74 minut

Dokumentární film z produkce HBO, natočený ve městě Chattanooga v Tennessee, sleduje jeden rok v životě třicetileté Katriny Gilbertové, která si coby certifikovaná ošetřovatelka vydělá jen o něco málo víc, než je minimální mzda. Katrina nikdy nečekala, že se stane svobodnou matkou tří malých dětí a ...

Dokumentární film z produkce HBO, natočený ve městě Chattanooga v Tennessee, sleduje jeden rok v životě třicetileté Katriny Gilbertové, která si coby certifikovaná ošetřovatelka vydělá jen o něco málo víc, než je minimální mzda. Katrina nikdy nečekala, že se stane svobodnou matkou tří malých dětí a bude jen stěží přežívat od výplaty k výplatě. Poté, co ji opustil manžel Jeremy - jehož závislost na lécích zničila jejich manželství i finanční situaci - se Katrina ocitá v přívěsu, kde se snaží postarat o své děti: Brooklynna, Lydiu a Trenta. Jedinými světlými body v životě přepracované, mizerně placené a nepojištěné Katriny je začínající vztah se svobodným otcem Chrisem, který se ocitl v podobné situaci, a subvencovaný denní stacionář Chambliss Center, poskytující cenově dostupnou péči o děti. Tento dokument od výkonné producentky Marie Shriverové, který zaostřuje pozornost na mikrokosmos utrpení, jemuž je v současnosti v USA vystaveno 70 milionů žen a dětí, je součástí multiplatformního projektu s názvem The Shriver Report: A Woman's Nation Pushes Back from the Brink.

IMDb  72 %

Katrina Gilbertová: Od výplaty k výpatě online

Sledovat Katrina Gilbertová: Od výplaty k výpatě online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Katrina Gilbertová: Od výplaty k výpatě online, zda je ke stažení a zda má Katrina Gilbertová: Od výplaty k výpatě dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 18. 3. 2014
Předplatné za 199 Kč

Katrina Gilbertová: Od výplaty k výpatě obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Katrina Gilbertová: Od výplaty k výpatě, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Katrina Gilbertová: Od výplaty k výpatě postavy.

Nick Doob
Nick Doob
Režie
Shari Cookson
Shari Cookson
Režie

Katrina Gilbertová: Od výplaty k výpatě recenze a hodnocení

Tvůj názor na Katrina Gilbertová: Od výplaty k výpatě?

Ve filmu Katrina Gilbertová: Od výplaty k výpatě hrají .

Film Katrina Gilbertová: Od výplaty k výpatě režíruje Nick Doob, Shari Cookson.

Film Katrina Gilbertová: Od výplaty k výpatě má 74 minut.

Film Katrina Gilbertová: Od výplaty k výpatě můžete vidět na HBO Max.

Film Katrina Gilbertová: Od výplaty k výpatě je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.