FB pixel TP pixel
Machine Gun Preacher
Machine Gun Preacher

Kazatel Kalašnikov

Machine Gun Preacher
USA | 2011 | Akční filmy | 129 minut

Když se bývalý motorkář a člen gangu Sam Childers rozhodne pro životní změnu a odjede do východní Afriky pomáhat na místech zničených občanskou válkou, je otřesen nepopsatelnými hrůzami, které zde místní obyvatelé a obzvlášť děti prožívají. Ignoruje varování svých zkušenějších kolegů a začne na vlas...

Když se bývalý motorkář a člen gangu Sam Childers rozhodne pro životní změnu a odjede do východní Afriky pomáhat na místech zničených občanskou válkou, je otřesen nepopsatelnými hrůzami, které zde místní obyvatelé a obzvlášť děti prožívají. Ignoruje varování svých zkušenějších kolegů a začne na vlastní pěst stavět sirotčinec v místě, jež ho nejvíce potřebuje – v samém středu teritoria ovládaného krutou Armádou Božího odporu, která verbuje do svých řad malé chlapce. Sam si však brzy uvědomí, že aby zachránil co nejvíce dětí, sirotčinec nestačí. Začne organizovat ozbrojené mise hluboko do území nepřítele, kde zachraňuje unesené děti.

IMDb  68 % CSFD  65 %
Voyo
Akční filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Kazatel Kalašnikov online

Kazatel Kalašnikov online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Kazatel Kalašnikov obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Kazatel Kalašnikov, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Kazatel Kalašnikov postavy.

Kazatel Kalašnikov zajímavosti

Rozpočet
30 000 000 $
Celosvětové tržby
3 338 690 $
Tržby v USA
538 690 $
Tržby v českých kinech
567 812 Kč
Návštěvnost v českých kinech
3 981 diváků

Kazatel Kalašnikov recenze a hodnocení