FB pixel TP pixel
Look Who's Talking Now!
Look Who's Talking Now!

Kdopak to mluví 3

Look Who's Talking Now!
USA | 1993 | Kdopak to mluví | Komedie | Rodinné | 96 minut

Blíží se vánoce a James s Molly úspěšně vzdorují přání svých potomků, kteří by si moc přáli psa. Nakonec ovšem dětské slzičky vykonávají své a v rodině se sejdou psi hned dva. Jednoho (vlastně jednu), zhýčkanou psí dámu Daphne, věnovala Jamesova roztoužená zaměstnavatelka, druhého si James se synkem...

Blíží se vánoce a James s Molly úspěšně vzdorují přání svých potomků, kteří by si moc přáli psa. Nakonec ovšem dětské slzičky vykonávají své a v rodině se sejdou psi hned dva. Jednoho (vlastně jednu), zhýčkanou psí dámu Daphne, věnovala Jamesova roztoužená zaměstnavatelka, druhého si James se synkem odvedli přímo z psího útulku. A protože jsou to správní členové rodiny, tak pochopitelně mluví. Často a rádi. Daphne, jejíž šatník je pestřejší a luxusnější než Mollyin, zákonitě hluboce pohrdá svým psím kolegou Rocksem, který celý život strávil na ulici, živil se na smetištích a přespával pod mosty. Myslí si, že je to otrapa a jedná s ním jako s otrapou. A zatímco na psí linii se vztahy urovnávají jen velmi zvolna, v linii lidské se ke střetu pomalu schyluje.

Hrají: John Travolta, Kirstie Alley, Lysette Anthony, Diane Keaton, Danny DeVito, Olympia Dukakis, David Gallagher

IMDb  44 % Kinobox  46 %

Kdopak to mluví 3 online

Sledovat Kdopak to mluví 3 online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Kdopak to mluví 3 online, zda je ke stažení a zda má Kdopak to mluví 3 dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 1. 1. 2019
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Kdopak to mluví 3 zajímavosti

Celosvětové tržby
10 340 263 $
Tržby v USA
10 340 263 $
Tržby v českých kinech
3 447 539 Kč
Návštěvnost v českých kinech
152 237 diváků

Kdopak to mluví 3 recenze a hodnocení

Ve filmu Kdopak to mluví 3 hrají John Travolta, Kirstie Alley, Lysette Anthony, Diane Keaton, Danny DeVito, Olympia Dukakis, David Gallagher.

Film Kdopak to mluví 3 režíruje .

Film Kdopak to mluví 3 má 96 minut.

Film Kdopak to mluví 3 vidělo v českých kinech 152 237 diváků.

Film Kdopak to mluví 3 můžete vidět na iTunes.

Film Kdopak to mluví 3 je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.