FB pixel TP pixel
Love in Harmony Valley
Love in Harmony Valley

Když láska znovu vzplane

Love in Harmony Valley
Kanada | 2020 | Romantické filmy | Romantické drama | 90 minut

Emma se vrací do rodného města za svou nejlepší kamarádkou Tracey, která se právě zotavuje po dopravní nehodě. Neštětí se přihodilo, když společně cestovali autem, ovšem Emma jako zázrakem vyvázla bez zranění. Tracey ji brzy po návštěvě odpustí, ale její bratr z nehody stále viní Emmu. Jejich vztah ...

Emma se vrací do rodného města za svou nejlepší kamarádkou Tracey, která se právě zotavuje po dopravní nehodě. Neštětí se přihodilo, když společně cestovali autem, ovšem Emma jako zázrakem vyvázla bez zranění. Tracey ji brzy po návštěvě odpustí, ale její bratr z nehody stále viní Emmu. Jejich vztah se změní během spolupráce na znovuotevření městského vinařství. Čeká je spousta překážek, ale nakonec se jim podaří vybudovat i něco více než jen fungující podnik.

IMDb  61 % CSFD  55 %

Když láska znovu vzplane online

Sledovat Když láska znovu vzplane online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Když láska znovu vzplane online, zda je ke stažení a zda má Když láska znovu vzplane dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 29. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Když láska znovu vzplane obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Když láska znovu vzplane, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Když láska znovu vzplane postavy.

Když láska znovu vzplane recenze a hodnocení

Tvůj názor na Když láska znovu vzplane?

Ve filmu Když láska znovu vzplane hrají Amber Marshall, Eric Hicks, Nina Kiri, Andy Yu, Paula Barrett, Martin Roach.

Film Když láska znovu vzplane režíruje Justin G. Dyck.

Film Když láska znovu vzplane má 90 minut.

Film Když láska znovu vzplane můžete vidět na Voyo.

Film Když láska znovu vzplane je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.