FB pixel TP pixel
When a Man Loves a Woman

Když muž miluje ženu

When a Man Loves a Woman
USA | 1994 | Drama | Alkohol | 126 minut

Žijí v San Franciscu a je jim spolu dobře. I po několikaletém manželství hrají Michael a Alice své zamilované hry, nezapomínají oslavit kulaté svatební výročí a příkladně se starají o své malé dcery. Ale brzy se objevují i první temné stíny: Aliciny pozdní příchody domů, nevydařená dovolená ve dvou ...

Žijí v San Franciscu a je jim spolu dobře. I po několikaletém manželství hrají Michael a Alice své zamilované hry, nezapomínají oslavit kulaté svatební výročí a příkladně se starají o své malé dcery. Ale brzy se objevují i první temné stíny: Aliciny pozdní příchody domů, nevydařená dovolená ve dvou v Mexiku, její stále častěji nezvládnutá agresivita i prohraný noční boj s lahví, která měla původně skončit celá v popelnici. Dcery tuší, že něco není v pořádku, Michael se překonává. Alice se snaží - ale bez přísně řízené odvykací kůry v diskrétním sanatoriu to zřejmě nepůjde. Alice to dokázala a v izolaci protialkoholické léčebny navázala nová přátelství s těmi, kteří spřízněni společnou diagnózou hledají oporu a pomoc jeden u druhého. A tak jsou opět všichni pohromadě, ale zaskočený Michael najednou zjišťuje, že je v té nově stmelené rodině přebytečný. Když muž ale opravdu miluje svoji ženu, jen tak se nevzdává... A tak z jeho plánovaného odchodu do Denveru nakonec snad přece jen sejde.

IMDb  65 %

Když muž miluje ženu online

Sledovat Když muž miluje ženu online můžeš na Disney Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Když muž miluje ženu online, zda je ke stažení a zda má Když muž miluje ženu dabing nebo titulky.

Disney Plus
Disney Plus
anglické titulky | původní znění | český dabing | | HD kvalita | od 10. 1. 2022
Předplatné za 199 Kč

Když muž miluje ženu obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Když muž miluje ženu, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Když muž miluje ženu postavy.

Když muž miluje ženu zajímavosti

Celosvětové tržby
50 021 959 $
Tržby v USA
50 021 959 $
Tržby v českých kinech
617 635 Kč
Návštěvnost v českých kinech
24 044 diváků

Když muž miluje ženu recenze a hodnocení

Ve filmu Když muž miluje ženu hrají Andy García, Meg Ryan, Ellen Burstyn, Tina Majorino, Philip Seymour Hoffman, Lauren Tom.

Film Když muž miluje ženu režíruje Luis Mandoki.

Film Když muž miluje ženu má 126 minut.

Film Když muž miluje ženu vidělo v českých kinech 24 044 diváků.

Film Když muž miluje ženu můžete vidět na Disney Plus.

Film Když muž miluje ženu je online na Disney Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.