FB pixel TP pixel
Kenny Begins
Kenny Begins

Kenny Begins

Kenny Begins
Švédsko | 2009 | Komedie | Sci-fi komedie | 88 minut

Kenny Starfighter je pravděpodobně tím nejhorším studentem v historii Akademie galaktických hrdinů. Nic ho však nemůže odradit od toho, aby se nepokusil složit zkoušky, a uniknout tak strašlivému osudu kadeřníka. Když při nich nešťastnou náhodou proletí černou dírou, přistane přímo v pokojíku osaměl...

Kenny Starfighter je pravděpodobně tím nejhorším studentem v historii Akademie galaktických hrdinů. Nic ho však nemůže odradit od toho, aby se nepokusil složit zkoušky, a uniknout tak strašlivému osudu kadeřníka. Když při nich nešťastnou náhodou proletí černou dírou, přistane přímo v pokojíku osamělého, ve škole šikanovaného Pontuse. Ten těsně před tím najde podivný, světélkující krystal a jeho život najednou nabere zcela nových obrátek (například se poprvé odváží oslovit krásnou a inteligentní Mirandu). Tím však Pontus zkříží plány superzlouna Rutgera Oversmarta, nanukového magnáta, který má o krystal eminentní zájem. Vyšle proto výkvět galaktických padouchů, aby přinesli zpět to, co mu Pontus nevědomky vzal. Zachrání Pontus s pomocí krásné Mirandy Kennyho před kariérou kadeřníka, nebo zachrání Kenny je?

Hrají: Johan Rheborg, Carla Abrahamsen, Bill Skarsgard, Jan Mybrand, Brasse Brännström, Cecilia Frode, Josephine Bornebusch

Režie: Mats Lindberg, Carl Astrand

IMDb  57 % Kinobox  61 %

Kenny Begins online

Sledovat Kenny Begins online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Kenny Begins online, zda je ke stažení a zda má Kenny Begins dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 11. 2. 2021
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Kenny Begins recenze a hodnocení

Ve filmu Kenny Begins hrají Johan Rheborg, Carla Abrahamsen, Bill Skarsgard, Jan Mybrand, Brasse Brännström, Cecilia Frode, Josephine Bornebusch.

Film Kenny Begins režíruje Mats Lindberg, Carl Astrand.

Film Kenny Begins má 88 minut.

Film Kenny Begins můžete vidět na Netflix.

Film Kenny Begins je online na Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.